• "sirf fenerli diye acimasizca elestiriyorlar ozani. halbuki dun takimda ondan kotu oynayan bir yigin adam vardi."

bu cümleyi kurmasından maçı izlemediğini anladım. ulan biz diğer kötü oynayan adamları da eleştiriyoruz. ozan kim aq?
  • biz zamanında 11 kişinin 8' inin galatasaraylı olduğunu da biliriz. algı yapmaya gerek yok. iyi olan oynasın.
    kadro

edit: imla
  • galatasaray'dan milli takımda hiç futbolcu olmadığı için fransa galibiyeti ile ilgili gurur duyacak son kişi galatasaraylılarmış. 2002 dünya kupasında 3. olan kadronun ilk 11inde 8 tane galatasaraylı vardı. diğerleri sevinmesin bile gururlanmasin o zaman en çok galatasaraylilarin hakkı o gurur. mantık yoksunu bir yazarın ali koç kompleksiyle açtığı bir başlıktır.
  • galatasaray ilk onbirinde hiç yerli futbolcu olmaması ile açıklanabilir.
  • yerli oyuncular gs'de 11'e giremezken milli takımda nasıl girecek?
    gs'nin yerli oyuncu listesi: muğdat, ömer bayram, semih kaya, ahmet çalık, sinan gümüş, selçuk inan, emre akbaba.
    diğerlerini yazmıyorum.

emre dışında alınacak bir adam gösterin tamam diyeyim. merih alınmasaydı da ahmet çalık mı alınsaydı?
  • yıllarca verdiği yeter. birazda diğer takımlar sırtlasın.
  • üç kuruşa takla atacak işsizlerin trilyoner eşeklerin derdine düştüğü traji komik futbol başlıklarına bir diğer örnek.
  • keşke böyle başlıklar daha fazla olsa, yemin ederim öyle bir temizlik yaptım ki entry sayısı 13'e düştü.

kendinden olmayana öfke, nefret ve kin ile yetişen, inanılmaz cahil ve varoş yazarlardan kurtulmanın yolu bu ve bunun gibi başlıklar.

cahil ile başa çıkmanın yolu engeldir. engelleyin, rahatlayın.
  • bu başlığı açabilecek kadar nasıl işsiz olabiliyor insanlar lan.
hesabın var mı? giriş yap