şükela:  tümü | bugün
  • fatih terim gidici gibi. bence trabzon'dan ersun yanal ayrilip. milli takimin basina gececek..

henüz 1. ayını doldurmayan teknik direktörlere verilen ad.
  • hikmet karaman olsun, kademeli geçiş olmadan yapamayız biz.
  • isim olarak bilmem ama ispanya maçı sırasında takımını ve arkadaşlarını satan arda turan'ın kuklası olacağı bir isim olacaktır.
  • yılmaz vural olması gerekendir.

edit; ortaya yüreğini koyacak para pul dusunmeyecek üçbeş adamdan biridir.
    federasyonda bu yapı varken mümkün müdür derseniz ne yazık ki hayır.
  • sayın cumhurbakanımızın danışmalarından biri getirebilir. hidayet türkoğlu federasyon başkanı olacak. vardır futbol ile ilgili bir danışmanı.
  • şimdikini bilmem de bir sonraki fatih terim olacaktır.
  • şenol güneş beşiktaş'tan istifa etmeyeceğine göre çare aykut kocaman.
  • öncelikle ego terim gidici filan değildir. ıslak rüya görmeyin.

oldu da gitti diyelim, federasyonun başındaki değişik çeneli zat, nerede maloş bir seçim ihtimali var, gider onu bulur.

nereden mi biliyorum?

not: efendi beşiktaş
  • neden sürekli aynı adamların göreve geldiğini anlamadığım pozisyondur. yok mu abi ben bedavadan az fazlaya yaparım buraya gelecek topçular da para için gelmesinler. milli ruh ile gelsinler. diyebilecek bir adamdır. en azından olmalıdır. her maç 8 yesek her maçı izlerim o milli ruhu görürsem. bu ölü sikicilerle bir sik olacağı yok bari yeni bir jenerasyon geliştirilsin. biraz egolanan siktir edilsin ki egolu adama burada yer yok denilebilsin. milli takım ulan bu borumu. her futbolcunun hayali. orada para için oynayan topçu istemiyorum.
  • (bkz: mahmut hoca) olmalı...

mahmut hoca: milli takım sadece dört yanı paralı adamlarla çevrili, tepesinde hükümet olan yer değildir. milli takım her yerdir. sırasında esnaf ali abi, sırasında ayşe teyze. futbolun, sporun var olduğu her yer milli takımdır.

arda turan: allah aşkına hocam, bu milli takımda insan ne öğrenir?

mahmut hoca: sporu, mücadele etmeyi, taktik ile savaşmayı öğrenirsiniz. futbol ahlakını, en önemlisi kendinize karşı saygıyı öğrenirsiniz. bu saydıklarım eğer bir milli takımda yoksa, orada sadece bir fatih terim vardır.

edip akbayram - aldırma gönül