• evet milli vazife üstündür. o nedenle aykut kocaman fenerbahçe'yi bıraksın derhal milli takımın başına geçsin. katılıyorum.
  • (bkz: hoşt)
  • bir vazifenin milli olabilmesi için önce milli diye bir sey olması gerekir. turkuaz, milli değildir. hatta memlekette hic bir sey milli degil artik. her sey turuncu ya da turkuaz.. az otede oynayin.

tanim manim yok amk! bir bitmediniz.
  • beşiktaş'ın 2 yıl üst üste şampiyonluk başarılarından çekinen diğer istanbul takımı taraftarlarının çırpınışları.

not: ankaragücü
  • top peşinde koşarak milli vazife yerine getirmek, hem de bunu yaparken milyon öroları götürmek. ben tatmin oldum.
  • milli vazife diye götünü yırtanlar önce başlarındaki asker kaçağını birliğine yollasınlar..
  • amacı milli takım olmayan bir fenerbahçeli iddiası.

milli takım mı kaldı ortada? 2003 kadrosu tüm süper ligten üstündür orası ayrı. ancak mevcut milli takımı kim takıyor, izlerken kim heyecanlanıyor? bırak beşiktaş'ı, siirt köy hizmetleri bile milli takımdan üstündür.

ayrıca ne forvetimiz var ne stoperimiz. korkmayın bu kadar.
  • hangi milli vazife ? gidenin 12 milyon liradan fazla para ile ayrıldığı milli vazife mi ? ülkede milli kavram diye bir şey kalmamış cidden. boş beyinler bunu anlayamasalar da bunun sonu felaket olacak.

ekleme: kimsenin beklentisi yokken sen bize milli duyguları 2002 yılında en derinden yaşattın, f16lar ile karşılandın. adamsın.
  • artırıyorum, milli vazife değil beşiktaş'tan, fenerbahçemizden bile üstün olabilir.

aykut'u bugün milli takımdan çağırsınlar, gitmesine karşı çıkan fenerli adam değildir!
  • yazdım yine yazıyorum, milli vazife beşiktaş'ı bağlamaz. ümit özat'ın şifo mehmet'ten fazla giydiği forma benim milli formam değil, binalı yıldırım benim başbakanım değil, tayyip erdoğan benim cumhurbaşkanım değil, ona oy veren %50 ile de aynı milletten gelmiyorum ben.
hesabın var mı? giriş yap