• girildiğinde sağ üst köşesindeki pencerede tıklayın şansınızı deneyin başlığı altında random olarak seçtiği altı adet sayıyı yayınlayan site. yani sallama kabiliyeti olmayan vatandaşa altı adet sayı vererek kupon doldurtan bir olanak var bu sitede

    fakat namussuz pencere sayfada haftanın kazanan numaraları gibi duruyor , muhtemelen şimdiye kadar bir çok talih(siz)liye ülen bu hafta da çıkmadı dedirtip kupon yırttırmıştır.

    tabi , bir de ulaaaan kazandıaaaaağğm ulaaaaayyynn dedirtip boş yere kalp krizi geçirtmiş veya boş yere iş yerinden istifaya , eşten boşanmaya , patrona pandik atmaya sebep olmuş olabilir.
  • 1 ocak'ta saatlerimiz 16:00'ya yaklasirken dahi giremedigimiz site. bu nedir kardesim, bi bandwidth reserve edeceksin bu devlette senenin 1 gunu millipiyango'ya, 1 haftasi karakuvvetleri sitesine, 10 gun osym sitesine vereceksin halk da rahat edecek. di mi yani.
  • 2010 sonuçları yerine teselli olarak 2009 sonuçlarını veren site. hayır bari en yakın çekiliş tarihi olan 29 kasım 2010'u ver. 2009'un sonuçlarına bakıp tahmin mi yürütelim bunu mu istiyorlar.