şükela:  tümü | bugün
 • bizdendir, bunu aşağıdaki haber de defalarca bayer munih yazarak gostermistir.
  http://spor.milliyet.com.tr/…12/1498818/default.htm
 • sex içerikli haberleri ayrı bir gazetede verse daha iyi olur artık. mesela milliyet sex gibi bir başlıkla.. malum tabi, milyonlarca abazan tayfasının dikkatini nasıl çekecekler başka türlü. iyi de gazetecilik nerede, senin tan, bulvar gazetelerinden farkın ne.

  bu arada bugün bir haber geçmişler, shakiri bu hafta içinde imzayı atacak yazmışlar. galatasaray ile adı çok geçtiğinden ulan aldık mı bu adamı diye açtım haberi, bayern münih ile anlaşmış herif.

  resmen taşak geçiyolar, milliyet bitmiştir benim için.
 • haberlerin başlıklarını da "ismet inönü" ve "kaymakam" lezzetinde esprilere gülen ergen dinozorlara yazdırmaya başlamış ki, fenasi kerim'i yakında köşe yazarı yapması da muhtemeldir.
  başlık: dikkat! afet karı geliyor!

  heyecanlanmayın canım. balkanlardan geldiğinden afet olması garanti zaten.

  `http://gundem.milliyet.com.tr/…/1499034/default.htm`
 • adamlar geçen pazar olmuş olayı salı günü saat 15 te , bir de manşetten veriyorlar. bir insanın ölümü kötü tabi ama milliyetin asla yapmayacağı gibi gidip bunu ibnetorluğa siyasete alet etmek daha kötü birşey. milliyet bu haberde bunu kessssin amaçlamamıştır.

  http://gundem.milliyet.com.tr/…/1499196/default.htm
 • internet spor sayfasını hazırlayan arkadaşların çok kullanışlı bir formülleri var.

  sabit kalıplar şunlar;

  "büyük şok, çıldırtacak, kapıştılar, kızdıracak, olay yaratacak, suçladı, birbirine girdi"

  bunları random olarak seçip, "galatasaray" ve "fenerbahçe" ögelerini ekleyince istediğimiz haber başlığını elde edebiliyoruz..

  misal,

  "galatasaray'dan fenerbahçelileri çıldırtacak açıklama"
  "fenerbahçe'de büyük şok"
  "fenerbahçe ile galatasaray fena kapıştı"
  "galatasaray'dan fenerbahçe'ye büyük suçlama"
  "bu haber fenerbahçelileri çok kızdıracak"
 • medyanın nasıl bir silah olduğunu bizlere gösteren çok ilginç bir gazete.

  mesela daha önce gazete üzerinde karacan-demirören ortaklığı vardı. fakat aylardır iki grup arasında hukuki sorunlar olunca bir demirören-karacan savaşı patlak verdi. fakat kazanan tabi ki daha gürbüz olan demirören oldu. karacan grubu yakın zamanda tüm hisselerini demirören grubu'na devretmek zorunda kaldı. demirören grubu tamamen gazeteye sahip oldu. ve bugün milliyet'in internet sitesinde yer alan haber:

  http://gundem.milliyet.com.tr/…/1499668/default.htm

  bu kadar bel altı bir rekabet, bu kadar salak bir intikam hırsı görmedim ben. hayır yapacaksan bu kadar kör göze parmak şeklinde yapma lan bari. yaşlı başlı heriflersiniz, biz mi taktik verelim size bu tür konularda anlamadım ki.
 • http://www.milliyet.com.tr/…m-her-yerini-dovdurdu/2

  haberi yanlış haberdir. o video bir komedi programı için show du. senaryoya göre kristen ın kalıcı 200 tane dövmesi var. rolünü oynamadan önce üstleri makyajla kapatılıyor. rolü de güney kutbunda agzı hariç heryeri kapalı tek kelimelik bir rol. off bir şakayı açıklamak hiç de güzel bireşy değil.
 • sırf 1950-2004 arasında yayınlanan günlük tüm gazetelerini arşiv adı altında görüntülemeye açmasından dolayı bile bence saygı duyulacak bir gazete.. keşke hürriyet 'de buna benzer bir arşiv oluşturup halka açsa..
 • http://gundem.milliyet.com.tr/…/1504305/default.htm

  şimdi bu haberdeki fotoğrafı, sosyal medyadaki kendini bilmez ergenler kullanıp küçücük çocukları hedef haline getiriyor ama bu tetikçi gazetenin nasıl bir habercilik anlayışıyla aynı fotoğrafı yayımladığını aklım almıyor. yok olmuyor yazamıyorum. ağzıma galiz küfürler geliyor ama yutkunuyorum. malum sebeplerden ötürü.