şükela:  tümü | bugün
  • bu ülke sporunun çöküş nedeninin sadece medya odluğunu tekrardan gözler önüne sermiştir. böyle haberlerle yönlendirilmiş insanların yönettiği ve taraf olduğu bir organizasyondan ne beklenir ki?

http://spor.milliyet.com.tr/…11/1477427/default.htm
  • bugun ınternet sitesinde 5 günde fenerbahçenin galatasaray ı 5 kez yendiği haberini yapmış olan gazete ... gayet başarılı bir haber , u14-15-16- ve u-17 yaş grubunda oynayan ve geleceğimiz olan futbolcularla ilgili haber yapıyor olmalarına bravo ama bir eksiklik var sanırım ... öncelikle yıllardır bu konuda haber yapmazken bugün bu haberi yapmaları manidar, bir de galatasaray spor kulubu alt yas gruplarında oynayan yetenekli sporcuları gelişimlerini daha hızlı tamamlamaları için hep bir üst kategoride oynatmayı ilke edinmiştir. yani amaç galip gelmekten ziyade doğru ve güçlü sporcu yetiştirmektir ..fenerbahçe gibi bir rakibe bir hafta içerisinde 5 maç kaybetmiş olmak tüm galatasaraylılar için ve özellikle bahsedilen sporcular için üzücüdür , rakip için de mutlaka sevindiricidir .ancak bunu tabi ki her okuyanın bilmesi beklenemeyeceğinden haberi yapan gazeteci arkadaşların en azından bu durumdan bahsetmeleri gerekirdi diye düşünüyorum .keza altyapıda bu kadar çok maglubiyet alan takımın bugün a takımının ilk onbirinde 3 adet altyapıdan yetişen futbolcu yer alırken galip takımın alt yapısından yetişen son futbolcunun da müjdat yetkiner olduğu unutulmamalıdır ..... semih senturk u unutmadım bu arada ...
  • az önce internet sitelerinden danimarkalı forvet bendtner'le ilgili bir haber okudum, aşağıya direk kopyalıyorum:

"...danimarkalı oyuncu için arsenal'ın 40 milyon euro istediği, ancak pazarlığa açık olduğu bildirildi. bendtner'in galatasaray'dan yıllık 20 milyon euro maaş talebinde bulunduğu ayrıca boş zamanlarında ingiltere'de okuyan oğlu nicholas'ın yanına gidip gelebilmek için de kendisine ücretsiz bir özel uçak tahsis edilmesini istediği galatasaray'ın da taleplere sıcak baktığı öne sürüldü. danimarka medyası, bendtnere istediği parayı verecek çok az avrupa kulübü olduğunu yazdı."

bu nedir anasını satayım, yazdıkları şeyi okumuyorlar mı yoksa aç karna tiner mi çekiyorlar da bu hale geliyorlar bilmiyorum.
  • müşteri olarak gördüğü fenerbahçe ve galatasaray taraftarlarını kızıştırmaktadır. (bkz: müşteri kızıştırmak)
    beşiktaş taraftarını ise müşteri olarak görmediğinden hem nalına hem mıhına haberler yapmak için uğraşmaz. ben de şahsen tüm medya traş forza beşiktaş falan diyerekten milliyet spor servisine kızıyorum ama sağda solda "efenim biz müşteri değiliz, taraftarız" demeyi bildiğimize göre müşteri olarak görülmemek normal olmalı.
    sonra kalkıp beşiktaş haberleri çok taraflı, ne yapsak kötülüyorlar falan demenin alemi yok. müşterisi kimse onun gözünden bakıyor olaylara. satışın altın kurallarından biri bu değil mi zaten.
  • hayaletlerin varlığıyla ilgili şöyle bir haber yapmış olan aşmış servis.
  • troll editörlere sahiptir.

"başkan aysal'dan selçuk'u üzecek açıklama!

aysal takımdaki en önemli eksikliğin 10 numara pozisyonunda olduğunu vurgulayıp "sneijder orası için en iyi oyunculardan birisi" dedi. aysal'ın, galatasaray'ın orta sahadaki beyni ve formda oyuncularından selçuk inan'ın oynadığı bölge ile ilgili yaptığı bu açıklama, sarı-kırmızılı futbolcuyu üzeceğe benziyor. "

http://skorer.milliyet.com.tr/…/1652859/default.htm

selçuk ne zamandan beri 10 numara pozisyonda oynuyor amına koyim?
  • http://skorer.milliyet.com.tr/…4/default.htm?page=1

hiçbir şey demiyorum.

allahınızdan bulun.
  • galatasaray düşmanı, yalan haber yapan gazetecilik sıfatını taşımayı hak etmeyen insanların bulundugu, satılmış kurum.
  • gazete. haberin kaynağı eurosport olarak gösterilmiş. doğru mu yanlış bilmem ama atıp tutmadan önce bir emin olmak lazım.