şükela:  tümü | bugün
5465 entry daha
 • açıkçası seçim kararı alındıktan sonra mhp'nin yüzde 5'i dahi zor geçeceğini düşünüyordum ancak şu anki düşüncem mhp'nin sürpriz yapacağı yönünde. neden? 15 temmuz sonrası akp ve mhp işbirliği başladı ama akp seçmeninin bir kısmı akp'nin bu konuda beceriksiz olduğunu görüp, milliyetçi duyguları da kabararak bahçeli'yi desteklemeye başladı, mhp'nin kendi kitlesi iyiparti'ye kaydı ancak akp'den de bir kısım akp yerine mhp'ye oy verecek duruyor, onun için 7-8 puan almaları beni şaşırtmayacaktır. akp 35-38'e kadar inebilir.
 • baba ocağımız. 50 yıllık partimiz.

  nasipte tekrar buluşmak, bir araya gelmek var mı bilmiyorum.

  fakat yarın inşallah sandıkta tokatı yersiniz de aklınız başınıza gelir.

  habur'da davul zurna ile pkk karşılayan, diyarbakır'da megri megri ile peşmerge selamlayan, balyoz ve ergenekon'da subaylarımıza zulmeden, ege üniversitesi'nde fırat çakıroğlu'nun katillerine göz yumanlar ile berabersiniz.

  kime oy verelim diye soruyorsan ülkücü kardeşim, biz buradayız; iyi parti!
 • yılların ülkü ocağı, şimdilerin devlet bahçeli yüzünden akepe örgütünün arka bahçesi.

  iyi partiye dönmemiş veya mhp'li lakin erdoğanı ve bahçeliyi desteklemeyen yani millet ittifaklı olanlar hariç. sabit fikirleri ile devlet bahçeliyi savunan seçmenlerine şunu söyleyin ve yüz ifadelerini izleyin.

  "devlet bahçeli korkak! neden başkan adayı olarak çıkmadı?"

  çok eğlenceli, tavsiye ederim.
 • ülkücülere kafatasçı diyerek hakaret eden bir kişi ile ittifak yapmış partidir.

  mhp'li ülkücü kardeşim hala kafan karışık ise iyi düşün.

  https://www.youtube.com/watch?v=b3vygympx08
 • en az beş bin ülkücünün kanları elinde olanlarla seçim ittifakı yapanların söz söyleme hakkı yoktur gidenlere uğurlar olsun kalan serden geçtilere selam olsun..
 • devletin ve milletin bekasının teminatı olarak yıllardır durduğu çizgide duran, devletin ve milletin bekası için doğru olanı yapan partidir.

  yok rte şunu demiş geçmişte, yok bunu demiş. siz türkiye'de son 2-3 yılda nelerin değiştiğinin farkında değil misiniz? çözüm süreci yanlışından dönen rte 15 temmuz ile birlikte tamamen milliyetçi-devletçi-güvenlikçi çizgiye oturdu. mhp değişmedi, erdoğan değişti ve biat etti.

  her türk milliyetçisinin de tarih karşısında mahcup olmaması için bu seçimde rte + mhp'ye oy vermesi lazım. ya da selo ile birlikte saz çalıp oynarsınız.
 • seçime az bir süre kala bir ülkücü olarak biz de bir değerlendirme yapalım. sanırım buna hakkımız var. özellikle kafası karışmış ülkücü, türk milliyetçisi kardeşlerimiz, abilerimiz için

  1. öncelikle sözlük mecrasında en çok küfre, hakarete, aşağılamalara ve iğrenç iftiralara (özellikle devlet bey hakkında) maruz kalan kişi ve kurumlar listesi aşağıdaki gibidir. ne hikmetse özellikle son zamanlarda bunların dilleri biraz yumuşamıştır. malum seçim var. aman mhp'ye oy vermeyin de kime verirseniz verin amacıyla. canlarım benimi bizi çok severler !!!!

  konuya dönelim listemiz şu şekilde.

  (bkz: pkk)
  (bkz: abdullah öcalan)
  (bkz: recep tayyip erdoğan)
  (bkz: ak parti)
  (bkz: devlet bahçeli)
  (bkz: milliyetçi hareket partisi)
  (bkz: ülkücüler)
  inanmayan açar okur. her yazılan entry o başlıklarda duruyor.
  bu burada dursun öncelikle

  2. (bkz: iyi parti) kurulduktan sonra bir baktık ki neredeyse ekşi'nin % 30'u eski (bkz: mhp)liymiş bizim haberimiz yokmuş. belki yüzlerce entry ve başlık ''ben eskiden mhpliydim ama artık iyi deyim'' ben atadan mhp'liyim artık iyi'yim'', ''bahçeli gitmediği için 300 yıllık partimi bıraktım'' vb. sitemler.!!!!! allah allah la ne çok ''ülkücü'' varmış ne çok mhp'li varmış burada. eee biz niye görmedik bunca zaman bunlar ? !!!!!!!!
  bu da burada dursun.

  3. daha 3 gün önce bir ''büyükşehir de'' uzun yılllar ''ülkü ocakları başkanlığı yapan ve 2017 ekim'inde de mhp den ayrılarak iyi partiye katılan eski bir dostumla konuşma fırsatı buldum. iyi parti'yi bırakmış tekrar mhp'ye dönmüş. ve tabi işin içyüzünü sordum. neden diye. cevabı aynen şu oldu.

  - abi parti kurucuları ve tepe yönetiminin tamamı eski mhp'li ama, uyguladığı, uygulayacakları siyasetin merkezinde ne türk milliyetçiliği var ne de ülkücü bir anlayış. diğer partilerinden bir farkları yokmuş. kitle partisi olmak gibi bir hedefleri var. (başka şeyler de söyledi. ancak bunları paylaşmam doğru olmaz. duygusal davranıp, yanlış anlamış olabileceği için)
  e bu da burada dursun.

  4. son olarakta şu linki koyalım. terör örgütünün sözde üst düzey ismi karayılan da direk olarak akp-mhp'ye oy vermeyin diyor. öyle sabah, atv haberi değil bu haber. anf haberi.
  kaynak

  hatta bu açıklamasında ki şu cümlesi çok dikkat çekici.

  ''eğer hdp girerse hem meclis'te gerçek muhalefet gücü olacak, hem de cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ikinci turda muhalefetin kazanmasını sağlayacaktır''

  yani akp-mhp haricinde ki diğer partilere diyor ki, ''siz bizi meclise sokun, cb seçimi 2.tur'a kalırsa bizde sizin adayınıza oy vereceğiz''

  bak bak, bizi ve ülkemizi ne çok seviyormuş bu köpek.!!!!!!

  demokrasiye ne kadar inanmış bir siyasal bilinci varmış.!!!!!

  bunca yıl yanlış anlamışız yani biz bunu. !!!!!!!

  sözlerime son verirken, hala kafası karışık ülkücü kardeşlerim, abilerim varsa hiç kimsenin etkisi ve tesiri altında kalmadan yarın gitsin oy'unu istediği yere atsın.

  ama yazdıklarımı da bir düşünsün.

  son sözüm;

  yürümezsek hak yolda, erimezsek hak yolda,
  çürümezsek hak yolda, gök girsin, kızıl çıksın.
 • tayyip erdoğan bile bana oy verip akp'ye oy vermeyen münafıktır dedikten sonra hala erdoğan'a oy verecek ülkücünün aklına şaşarım.
  (bkz: tayyip erdoğan'ın kendi seçmenine münafık demesi)
  (bkz: ak partililer mhp'ye oy vermesin)
  erdoğan değişti, artık güvenlikçi politikalara döndü diyerek kendinizi avutmayın. zamanı geldiğinde mhp'yi bozuk para gibi harcayacak.

  son olarak mhp'lilere bir not: üzüldüğüm nokta neredeyse 2007 seçimlerinden beri omuz omuza çalıştığımız mhp'lilerin son bir yılda akp'yi savunmak adına chp'lilere hakaret etmeleri. biz bu insanlarla yıllardır gerek referandumlarda, gerek yerel seçimlerde akp'ye belediye kaptırmayalım beraber çalıştık. akp'liler devlet bahçeli'ye söverken sanki bize sövülmüş gibi devlet bahçeli'yi savunduk. altı ok'lu bayraklar asarken aman üç hilal'li bayrakların önü kapanmasın diye dikkat ettik. bizi üzen bu oldu. akp'nin attığı taş bize zarar vermez ama dostun attığı gül yaralar.
 • akp'nin stepnesi olmayi kabul etmis mhp'li:

  fatiha okumayi bile bilmeyendir. onunu kestigi adamin sagici mi solcu mu oldugunu ogrenmek icin fatiha oku diyen ve sonra da yanindaki arkadaslarina donup "dogru okudu mu" diye sorandir.
  turk milliyetciligini kufur olarak goren recebi destekleyendir.
  bop esbaskanligini destekleyendir.
  turkculugu ayaklar altina alinmasina goz yumandir
  habur rezaletini, oslo ihanetini ve megri megrileri hazmedendir.
  iktidarin nimetlerinden faydanlanmak icin papaz elbisesi giyip yahudi cesaret madalyasi karsisinda esas durusa gecendir.
  milyonlarca komsu ulke vatandasi katili abd ve rusya'nin taseronlugunu yapanlarin taseronu (stepnenin stepnesi) olmaktan gurur duyandir.

  kisaca ulkucu falan degil, mankurtlasmis bir dalkavuktur.

  akp ilk sizi harcayacak. eskiden aciyordum artik kendi dusen aglamaz diyorum.
16 entry daha