şükela:  tümü | bugün
 • üç hilale ömrümüzün sonuna kadar bağlılığımızı sunmak için başlattığımız kampanyamızdır. malum, chp ve iyi parti bir zamanlar devlet düşmanı bir hareketle çıkan şeyh said isyanının arkasında duran hdp'ye destek çıkıyorlar. fakat şunu unuttular: bu ülkede türkler sahipsiz değil.

  bütün kanlı hesaplara, tüm dış güçlerin ülkemiz üzerindeki hain hesaplarına şehadet şerbetini son damlasına kadar içinceye kadar bu davayı bırakmayacağız. varsın birileri milyonlarca lirayı çöpe atacak şekilde resimler alsın. varsın amerikan silah firmaları ile yağlı anlaşmalara muhalefet imza atsın.

  mhp şehitlerdir. mhp vatandır. mhp al bayrağımızdır. unutma ey türk oğlu! türk'ün türk'ten başka dostu yoktur.
 • türküm,vatanımı,milletimi seviyorum. mhp ye sahip çıkmak akp ye sahip çıkmaktır. o yüzden mhp de akp lileşmiştir. hesap sormazsam şerefsizim diyenlerin hepsi zamanında açılım saçılım yapanların, ülkeden peşmergelerin geçmesine izin verenlerin, ankara’da pkk bayrağını göndere çektirenlerin, hendek operasyonlarında yüzlerce şehit vermemize sebep olanların yanındadır. o yüzden kimse kimseyi aptal yerine koymasın mhp kurulduğundan beri hep iktidarda olanlara yanlayan partidir. duruşu var gibi gözükür ama iktidarla anlaşması olduğu için yapılanlara ses çıkarmaz.
  not: siyaseti holiganlık sanmayın. filler tepişirken altta ezilen hep halk oluyor. kendinizi kullandırtmayın.
  not 2: ayrıca şunu da ekleyeyim şeyh sait bu ülkenin temelini sarsmak isteyen atatürk döneminin fetösü dür. katıksız bir vatan haini oçtur. bu şerefsizi destekleyen kesim dindar(!) ve bölücü kürt kısmıdır.
 • türkiye büyük millet meclisi'nde "türküm, doğruyum" ile başlayan "ne mutlu türküm diyene" ile biten andımızın okullarda yeniden okutulması ile ilgili verilen önergeye çekimser oy kullanan milliyetçi hareketten bahsediyoruz değil mi?
 • milliyetçiliği ayaklar altına alanlar ile, sözde kürdistan pacavrasini göndere dikenler ile, andimizi kaldıranlar ile, apo iti ile anlaşan mektubunu okutan ve kardeşi osman öcalan picini tv çıkaranlar ile ittifak yapan sözde milliyetçi partiden mı bahsediyorsunuz
 • ülkeye toz zerresi kadar faydası olmayan kofti milliyetçilerin başlattığı zottirik kampanya. destek çıktıkları hareket de habur'da davul zurnayla pkk'lı karşılayanlarla iş tutan hareket.
 • hangi mhp? fetö'nün siyasi ayağının araştırılması önergesine akp ile birlikte ret oyu veren mhp mi? siz de milliyetçiyseniz vah bu ülkenin haline.

  t: dünyanın en saçma sapan kampanyası.
 • mhp baraj altında kalmasın diye oy vermisligim vardır elim kirilaydida vermeseydim diyecek kadar pişman ettiler beni.
  secim meydanlarından yağlı urgan fırlatan mhp'den şu andaki mhp ye dağlar kadar fark var.
 • hayvan barınağına yavru kurtlar için mama bağışlayarak destek verdiğim kampanyadır.

  edit: konya sokak milleyetcileri barınağına 10 kg kuru mama bağışıyla desteğimi gösterdiğim kampanyadir.
 • eli kanlı apo’yu paşa yapmak isteyen zaman yazarı mümtazer türköne’ye sahip çıkmayı kapsayıp kapsamadığını merak ettiğim kampanya.
 • bağış şeklinde olması gereken kampanyadır