şükela:  tümü | bugün
  • ahaha, lütfen +1 yazın da topluca engelleneceğiniz bi yer olsun artık. ümmetçi ne oğlum ya 2020 geldi çattı.

edit: adam başlığı silip kaçmış, ne dava adamı ama, yavaş sil entrylerini kardeş ümmet yetişemiyor.
  • hem milliyetçi hem ümmetçi nasil olunur? resulallah veda hutbesinde ne demisti hatırlayan var mi? hatırlarsanız buna göre bir insanın hem milliyetçi hem ümmetçi değil ya milliyetçi ya ümmetçi olabileceğini anlarsınız.
  • olmayan veri tabanıdır.
    ikisinin bir arada olması birbirinin doğasına aykırı.
    ya ümmetçisindir ya milliyetçi.
    kendini bu veri tabanında tanımlayanlar ise içinde milliyetçilik de varmış gibi davranan ümmetçilerdir.
    siyasal islam türk milliyetçiliğinin en büyük düşmanıdır.
  • (bkz: yeni ekşi sözlük)
    veritabanına gerek yok , 20 kişi falan dışında bütün sözlük bu sınıfa girebilir(ben dahil)
  • bu yazarların isimlerini de öğrenmek isterim. prensip olarak hiçbir yazarı engellemiyorum. çünkü ne saçmaladıklarını, başımıza ne tür yeni çoraplar örüleceğini bilmek ve elimden geliyorsa önlem almak istiyorum.

isimlerini bilmek gerçek hayatta onlardan uzak durmam konusunda bana ciddi faydalar sağlayacaktır.

bu tanıma örnek bazı gruplar: akp, mhp, hdp, fetö, bbp, vp vs.

listeyi tamamlayacak olsam uyuyacak vakit kalmayacak.

bunlar ümmet ayağına ülkeyi araba, abdye, her türlü emperyalizme ve komünizme tereddüt etmeden satacak şekilde yetişmişlerdir.

yeterki ümmetleri birlik, inançları dirlik içinde olsun.

bir de son zamanlarda tüm söylediklerimi destekleyen ifadeler türettiler. binlerce yıllık anlı şanlı "türk ordusu"na islam ordusu, muhammedin ordusu, allahın ordusu vs gibi hakaretler yağdırıyorlar.

türk ordusu, türk ordusudur. ayağınızı denk alın. şşşşşşş.

eeeyyyy bedevi, pisliğini kültürümden ve varlığımdan çek...
  • o değil de bi bahçeli vardı, nooldu ona?

tanım: beni iki anlamda da silin dediğim başlık.

tırt olup silinip giden başlık
  • (bkz: boş küme)
  • kardeş hayırlı olsun, hırsızlık için güzel meslek seçmişsin.