şükela:  tümü | bugün soru sor
 • lafa gelince ona buna terörist hain diyen milliyetçi güruhun soma davası'na destek vermemesi olayıdır.

  bakın bugün davaya destek için kimler katılmış:
  chp milletvekilleri özgür özel, bekir başevirgen, erkan aydemir, hdp milletvekilleri serpil kemalbay, rıdvan turan, ahmet şık, oya ersoy, emek partisi genel başkan yardımcısı levent tüzel, ehp genel başkanı sibel uzun, ödp başkanlar kurulu üyesi alper taş, halkevleri eş genel başkanı nuri günay, ttb başkanı sinan adıyaman, disk genel başkanı arzu çerkezoğlu ile sendikalar ve meslek örgütleri...

  hadi sizin dediğiniz gibi yukarıdakiler provakasyon için gelmiş olsun. siz de 5 bin tane adamla o davaya destek verin. bir tane adam yok bu davada ailelere destek için gelen. halbuki manisa milliyetçilerin güçlü olduğu bir yer ha.

  milliyetçiliği kes. ona buna hain demek kolay ama kendi halkından 300 kişinin katledilmesine ses çıkarmak yok.

  soma'da katliamı protesto edenlere saldıranlar kim? tahmin ettiğiniz gibi. hemen şurada
 • abilerinden izin alamadıklarıdan olsa gerek diye düşündüğüm durum.
 • manisa halkı bile destek vermezken milliyetçiler neden destek versinki alın seçim sonuçları
  http://secim.ntv.com.tr/…urbaskani-secimi/45-manisa
  somada %57 rte
 • vatan kurtarmaktan sıra gelmemiş olabilir.
 • zaten bu ülkücü, milliyetçi tayfanın hiçbirinin samimiyetine inanmıyorum. ortada kendilerinden olmayan bi kalabalık toplandı hemen onlar da karşılarında. maksat deli kanları aksın. icraatlar bu kadar yani. fikir beyanı, haksızın hakkini savunmak falan yok.

  evrensel.net teki olayi da pek ciddi almiyorum. adana'da gerçekleşmiş sonuçta. cok şey yapmamak lazım.

  bi de şöyle bir şey anlatayım. bu secim oncesi mhp li bi tayfayla saadetci bi tayfa kapışmıştı hatırlarsanız. kemal kılıçdaroğlu ile temel dede de saadetci tayfayi ziyaret etmişti hastanede. hatta orada denk geldiler falan. bu dövülenlerden (tabii ki saadetli) biri 20 30 yıl önce de solcular tarafından dövüldüğünü, onlarin bir süre sonra insafa gelip dayak atmayı bıraktığını söylemişti orada. ama bu sağcılar adamcağızı bırakmamışlar. vurdukça vurmuşlar. adamlar hem duyarsız, hem de insafsız. allah kimseyi bunlaein eline düşürmesin. bi bakarsın beraber yürürsün bi yolda, sonra reisleri karşıdaki adamı destekleyince bu sefer sana sararlar.
 • soma da ölen madencilerin aileleri bile destek vermedi ne milliyetçisi. seçim sonuçlarına bakın bakakım. kimseye acımayacaksınız bu ülkede, herkes başına geleni fersah fersah haketmiştir.