şükela:  tümü | bugün
  • mekan çok iyi de, müzik arşivlerini geliştirmeleri lazım. her geldiğimde aynı şarkılar çalıyor.
  • özellikle dekoru çok iyi bir english pub. üst katında şömine karşısında sıcak şarabınızı içebilirsiniz. ya da barda oturup 55 çeşit biradan birini deneyebilirsiniz. iç mekanda sigara da içiliyor. belfast ve zeplin'i sevdiyeseniz bu mekanı da seveceksiniz.
  • kadıköy'de bir ingiliz pubı. henüz gitmedim ama facebook sayfasındaki bir kaç fotoğrafına baktım. britanya ile ilgili şeyler hep ilgimi çeker. bu mekana da bir tavsiyem olacak,

kardeşim değişik konsept yapmışsınız ama o balon bira bardakları ne yahu? ingilterede pubda bira nonic pint bardağında içilir, lütfen.... http://www.truebeer.com/…nonic-pint-glass-set-1.jpg
  • başarılı bir konsepti olan, her daim premier lig maç yayınlarını yakalayabileceğiniz lakin müziklerde british tarzından çok elektroniğe takılmak gibi bence yanlış bir tercih yapan yine de ortalama üstü mekan.
  • servis elemanlarını imajlarına göre seçtiğini düşündüğüm mekan. özellikle miray isimli hanım ablamızın imajını severek takip ediyoruz.
  • 70ler ve 80ler müzik günleri mi yapıyorlar bilmiyorum ama geçtiğimiz haftalarda öyle bir rüzgar estiren mekandır.

fiyat ve müşteri iletişimi konusunda başarılılar. ayrıca dünya kupası maçlarını da yayınlamaları bonus tadında.
  • kadıköy leman kültürün karşısında olan şahane pub. bir o kadar da şahane garsonlara sahipler. bir grup arsenal taraftarının da mekanda olduğu saatlerde birlikte arsenal maçını izledik ve baya eğlendim. guiness bira menüde olmamasına rağmen ellerinde var, menüye sığdıramadıklarını söylüyorlar. guiness sevdalısı bünyeme ilaç gibi geldi valla. ayrıca guiness bira bardağını nerden bulduklarını sordum, yurtdışından getirmişler sanırım. türkiyede bulamadığımdan falan bahsedince bir adet hediye ettiler. ilk liverpool maçında yanınızdayım dostlar. bundan sonra favori mekanım millwall english pub.
  • kadıköy'de fıçı erdinger'e erişebileceğiniz bir mekan.daha ne olsun..
  • mekan güzel fiyatlar güzel.