şükela:  tümü | bugün
 • atina doğumlu britanyalı gazeteci. şu günlerde breitbart.com yardımcı editörlük görevini üstlenmektedir. ayrıca azılı bir antifeministtir. metroseksüel bir eşcinsel olduğundan ve kadınlar tarafından dışlanmak gibi bir derdi olmadığından bilimsel verilerle desteklenmiş argümanlarıyla karşı karşıya geldiği feministleri yerin dibine sokmayı alışkanlık haline getirmiştir.
 • habire 4chan'e ve özellikle /pol/'a selam çakan gazetecidir.
 • haklı olarak ciddi bir anti-feminist'dir. bu konudaki özellikle şu videoları izlenebilir:

  1) https://www.youtube.com/watch?v=wiesisel43c

  2) https://www.youtube.com/watch?v=vcaeo6ue_io
 • sadece feministlere karşı değil aynı zamanda solculara ve ateistlere de karşı bir konuşmacıdır. anti-feminist görüşlerinin bazılarına katılmakla beraber çöp bir popülist olduğunu söylemem gerekiyor. işinin büyük kısmını oluşturan tartışmalarında da tartışma ahlakını bilmediği görünüyor.

  ağzından leş fışkırtmaktan başka bir yeteneği yok sanırım.
 • konuşurken bünyesinden kibir dökülen hede.
 • feministlere takıntılı, ortodoks, gay ve yunanistan doğumlu ingiliz gazeteci. islam konusunda yanlış ön yargıları var, ayrıca sözde objektif olacağım diye sağda solda trump övüyor, garip adam.
 • bugün itibariyle twitter hesabı askıya alınmış provokasyondan beslenen editör. (bkz: @ nero)
 • yeni gördüm bu laleyi. aşırı eğlenceli bir tipe benziyor. çok rahat, hiçbir şeyi sikine takmıyor. müthiş bir egosu var, özgüvenden ölecek amk. neye güveniyor bu kadar bilmiyorum. görüşlerine katılmasam da görüşlerinin arkasında duruşunu takdir ettim.
 • dün u.c berkeley'de yapacağı konuşma öğrencilerin "okulda alt-right konuşmacı istemiyoruz" protestoları nedeniyle iptal edilmiş.
  https://twitter.com/…plus/status/827052939680231424

  64-65 yıllarında free speech hareketlerinin başladığı berkeley'e yakışmadı.
  çünkü "freedom is the right to tell people what they do not want to hear."
 • trump'in hayatimiza soktugu gereksiz adamlardan biri.

  kendisinin konusmalarinin siddete varan protestolarla karsilanmasinin ardinda bir bityenigi oldugunu dusunuyorum. adam once michigan state falan gibi adi sani bilinmeyen okullara gidiyordu, orda da siddetli tepki, konusamadi falan, hooop adam cnn'de. lan adamin istedigi bu zaten, orda on kisiye konusacagina cnn'de hem de magduru oynayip milyonlara konusuyor. boyle yapa yapa, okul kalitesini artira artira uc berkeley'e kadar yukselmis, ayni numaralar orda da.

  sahsen kendini siddete varan davranislarla protesto eden kitleleri, ki yuzu maskeli bu gencolarin, okul ogrencisi degiller (sadece uc berkeley degil, diger okullar da boyle), kendisinin parayla tuttugunu dusunuyorum. vur kir parcala, hepi topu on kisiye konusacak adam hoop fox tv'de, magdur. iyiymis.

  fikirleri, argumanlari falan bes para etmez. o nedenle kisiligini one cikariyor (gay, trumpci, anti-feminist, milliyetci, asiri dindar, oeeeh bu kadar celiski kendigilinden meydana gelmis olabilir mi?).