şükela:  tümü | bugün soru sor
867 entry daha
  • bu sene without club diye ne idüğü belirsiz bir takımda oynamaktadır.
    hey gidi hey nedved falan diyorlardı buna.bir kulübün elinde patlamıştı.
    https://www.transfermarkt.com/…profil/spieler/18828

edit van halen: sabah sabah şu karamsar izmir gününde kahkahalar atmama vesile olan bu başlık altında yazan yazarlara teşekkürler.
    bu kadar geyik döneceğini tahmin etmiyordum.
  • 85419463 nolu entry umarım ironi amaçlıdır. without club şu an hiç bir takımda oynamıyor demektir.
  • kulüpsüz isimli takımda oynuyor. hey gidi bir zamanların çakma nedved'i. şimdi ligsiz liginin vasat takımı kulüpsüz'de takıl bakalım.
  • sırbistan-kosova arasında bulunan ana toprağı mitroviça’ya yerleşmiştir. buradaki ibre köprüsünün kuzey bölümünü oluşturan kosovskomitrovacki’de bir köy takımında oynamaktadır. yani bir takımda oynamıyor demek haksızlık olur.
  • ali koç başkan, without club şampiyon !!!

edit: arkadaşlar, kimsenin bu herif hakkında birşeyler öğrenme arzusu yok. bu başlıkta without club taşağından daha ne kadar kreatif saçmalamalar çıkıcak onu ölçüyoruz
  • bu adamın futbol hayatının bitmesinin nedeni karısı idi yamulmuyorsam. kadın bunu terk edince bunun hayatı tepetaklak oldu, psikolojik travma geçirip kendini içkiye verdi.

dosyoyevski'nin iki arada bir derede kalmış karakterleri gibi bir tip oldu çıktı ortaya. o balık balık bakışlar falan hep bundan.
  • 2009 yılında besiktas ile cska sampiyonlar liginde eşleşmişti. inonu' de oynanan macta krasiç, tek başına dağıtmıştı bizim takımı. hatta ibrahim uzulmez' le falan muhabbet etmişlerdi maçta. hatirlamiyorum ama bir gazetenin haberine göre bizim yöneticiler fiyatını sormuşlar, cska yoneticileri ise: onu buyuk kulüpler istiyor, siz alamazsınız demişler. öyle bir adamdı o zamanlar. zaten 2010' da o zamanlara göre çılgın paraya juve' ye gitmişti. sonra fb' ye geldi ve kariyeri bitti.
  • bir röportajında en sevdiği şarkıcının unknown artist olduğunu söylemiştir
  • without club taraftarları olarak kendisinden beklentimiz büyük. tabi önce yönetimin bir stat bulması lazım. sonra forma, krampon falan. tabi bizim de önce bi yönetim falan bulmamız lazım. bu arada biz kimiz lan.
46 entry daha