şükela:  tümü | bugün
 • vakıfbank'ın kredi kartı seyahat programıdır. toplanan world puanlar uçak bileti alımında 3 ile çarpılır. her bilet için 20 tl servis ücreti alınsa da her türlü karlı çıkılan bir kampanyadır. puan yetmediğinde puanınız eksiye düşürülerek avans puan da kullandırılabilir. bankaların müşteriye yarayan ender kampanyalarındandır.
 • kesinlikle kullanilmasi gereken özellik. avans puan kullanıp 3 kat değerli olarak biletinizi aliyirsunuz. sonrasında world kampanyalar ini takip ederek puan kazanip borcunuzu oduyorsunuz. ornegin 900 tl lik bir bilet için 300 tl avans kullanıyorsunuz. yüzde yirmi puan kampanyalar ini takip ederseniz 1500 liralik alisverisle bu 300 tl avans borcunuzu oduyorsunuz. boylece 1500 tl lik alisverisle 900 tl lik uçak biletini bedavaya getiriyorsunuz. bu imkan hicbir kartta mevcut değil. tavsiye ederim.
 • vakıfbank bünyesinde kredi kartı olan herkesin faydalanabildiği müşteri odaklı bir seyahat programı iken artık adios, maximiles gibi kart çeşidinde dönüşmüştür. yakında puan katsayıları de 3ten 1.25e filan düşer vakıfbank da diğerlerine benzer.
 • 250 tl gibi komik bir limitle tarafıma gönderilen, limiti arttır deyince diğer limitleriniz yüksek diyen, diğer limitleri azaltıp tekrar arttır deyince bu sefer kartınız yeni arttıramayız diyen bir bankaya ait kredi kartı. şu ülkede bir tane bankaya da güvenelim artık.
 • maaş müşterisi dahi olsanız kart kullanım ücreti ödeyeceğiniz kredi kartı türü
  eğer çok aktif uçak seyahati yapmıyorsanız gereksiz bir seçenek
  vakıfbank maaş müsterilerine default bu kartı yolluyor yalnız.
  be careful