şükela:  tümü | bugün
  • ulan hepiniz oradaymışsınız be tepkisi verdiren festival.

12-15 ekim'de ankara odtü mezunlar derneğindeymiş. istanbul'dan kalkıp gidesim geldi.

twitter
    biletix

12 ekim perşembe

mor ve ötesi
    mabel matiz
    adamlar
    deniz tekin
    yökş
    ezgi aktan
    emre aydin
    zakkumgevende
    pera
    ezhel
    lara di lara

13 ekim cuma

teoman
    seksendört
    umut kuzey
    niyazi koyuncu
    tnk
    vokalemun
    manga
    pinhani
    pamela
    mehmet güreli
    özge fişkin
    utepils

14 ekim cumartesi

şebnem ferah
    kurban
    ogün sanlisoy
    kurtalan ekspres
    black tooth
    the madcap
    selda bağcan&boom pam
    cem adrian
    flört
    hüsnü arkan
    çamur
    dilhan şeşen

15 ekim pazar

athena
    pilli bebek
    senforock
    murat ilkan&metin türkcan
    nadas
    dört
    hayko cepkin
    moğollar
    iskender paydaş
    metropolis
    gökcan sanliman
    set
  • 3 gün önce kombinesini aldığım ve iş çıkışları gideceğim festivaldir.
  • daha bu hafta duman & feridun düzağaç & adamlar üçlüsünden oluşan rock the city konserine 50 lira vermişken şimdi günlüğü 45, kombine 4 günü ise 90 liradan satışa çıkan biletleriyle iştah kabartan festival.
  • gelen kadro ve f/p oranıyla çok iyi görünen festival.

iki sahne 48 performans demişler ama keşke aşağı yukarı kimin hangi saatte çıkacağıyla ilgili bir program da verselermiş. özellikle perşembe cuma günlerinin önceden belirli bir akışı olması çalışan insanlar için iyi olurdu.

bu bilgiler festival zamanı yaklaştıkça kesinleşecek mi? umarım.
  • gitmeyi düşündüğüm ama yanıma kimseyi bulamadığım festival. dört gün tek başıma gider miyim gitmez miyim bilemedim.
  • baslamasina bir haftadan az sure kaldigi halde hala programina dair bir aciklama yok. neye gore karar verip bilet almamizi bekliyorlar anlamis degilim. carsamba gunu sonlanan bir cekilis duzenlendi guya bir de bilet hediyeli ama onun da sonucu aciklanmadi henuz sanirim.
  • hektor muhabbetinin henüz yapılmadığı odtü festivali.

ilginç.

ya da hektor donup öldü soğuktan.
  • fotoğraf cektirmek isteyen yazarlar size beleş.. garip mor saçlı kızı bulup dürtün çekicem söz.

edit: olaya gel ya tamamen rezalet olan festival şuan gözümde . görevliler gelip kolumdan zorla bileklik çıkartarak bildiğiniz kovdular hemde hiç bir sebebi yokken çok saçma ne diyeceğimi bilemiyorum.

edit2: yılmadım. kapıdan kovdular bacadan girdim.
  • (bkz: fest ne amk)

festival ve ankara...
  • artık şu sandalyelerin alınmaması gerekiyor festivallere.adamlar sahnenin dibine kadar sandalye kuruyor.dinlemek için gelenler küçücük bir yere sıkışıp kalıyor.bir de utanmadan konserde "otur" diye tempo tutuyorlar.

ben de arkaya sandalye kurup izlemiştim başka festlerde ama türk insanı her şey gibi bunun da suyunu çıkardı maalesef...