şükela:  tümü | bugün
  • milyon organizasyon'un * * ankara'da açacağı 2500 kişi kapasiteli performans mekanı.

kaynak

(bkz: #72770100) yazımdan sonra birileri ankara'daki bu eksikliğin nihayet farkına vardı demek ki. bakalım nasıl bir yer olacak...
  • bugün athena ile ankara/ bahçelievler mekanının açılışı yapılmıştır.

edit: ekleme.
  • 14 nisan cumartesi "murder king" dinlemek için gideceğim mekan.

fırat öz gerçekten çok başarılı bir müzisyen çok yetenekli, daha önce ankara'da ayşe saran konserinde çok yakından izleme şansı buldum, çok etkileyici. ayrıca youtube'da da takip ediyorum, sıfır gaz sıfır ego.

pentagrama'da kalmam. aslında kalabilirim çok da severdim kendilerini ama en son istanbul'da dorock xl da izledim çok güzeldi. fakat konserden sonra barda oturularken gördüm yanlarına gittim bir fotoğraf çektirmek istedim ama onlar istemediler. çocukluğumdan beri dinliyorum, bu mudur yani. eve gidip bütün playlistlerimden çıkardım.

çok da umurunuzda olmayacak biliyorum ama yine de yazmak istedim içimde kaldı bu fotoğraf işi herkese anlatıyorum çok dertliyim bu konuda.

fotoğraf çektirecekseniz kalırım bak bu son şansınız.
  • düğün salonundan aporlör kiralayan işletme.

gördüğüm en kötü ses sistemine sahipler.
  • akustik olarak iyi durumda değil bu salon. sanırım yeni olmasının da etkisi var fakat artık ses mühendisleri mi olur özel sağlayıcılar mı olur bir "kafa ayarı" çekilmesi lazım.
  • gittiğim konserler arasında benim için de en kötü ses sistemine sahip olan yerdir.
    14 nisan günü ne doğru düzgün pentagram dinleyebildik ne murder king. vokaller de doğru düzgün duyulmuyor gitarlarda. her şey birbirine karışmış gibi duyuluyor.
  • amansız bir jolly joker müdavimi olarak gidip gitmemekte kararsız kaldığım mekan.

müzisyen seçimleri şu an baya iyi ama yazılanlardan anladığım kadarıyla yeni açılmanın sorunlarını yaşıyorlar.
  • dün gece manga ve kalben’ i dinlediğimiz mekan. ses sisteminde önemli derecede sorun var. en önlerde olmadığınız sürece ses net anlaşılmıyor.
    mekan ferah ve geniş. beklediğimden daha rahatça izleyebildik.
    tabi ki tuvalet kuyrukları sorunu. belirtmeden geçmek olmazdı.
    öğrencilerin yaşam alanında bu mekanı açmak zeka işi. bir de bunlar düzeltilirse jj ankara’ ya ciddi alternatif olur. ama jolly joker’ in de her zaman yeri ayrı.*
  • 2 konser sonrası tükkanı kapatıp gittiler heralde?

durup dururken aklıma geldi.