şükela:  tümü | bugün
 • iptali söz konusu mu merak ettiğim festival.

  kaynak
 • fazla bileti olan varsa yeşillendirsin.
  bi tanıdığa alacam da.

  adı melih. başında "i." var.
 • ankara'da 1 ay boyunca konser vb. yasak diye bir haber gördüğümden mütevellit yapılıp yapılmayacağını merak ettiğim, ona göre biletleri alacağım güzel etkinlik.
 • 15 ekim pazar günü katılacağım etkinlik. sanatçı yağmuru var.
 • yarın başlaması beklenen,iptal olup olmadığı merak edilen festival.
 • 10 gün önce sahne saatleri belli mi diye mesaj atıp henüz belli değil cevabı aldığım, 2 gün önce attığım aynı mesajın görülüp cevapsız kaldığı festival. risk budur diyerek kombinemi aldım, istediğim herkes akşam çıksın diyerek dualar edip uyuyacağım.

  edit: 4 gün boyunca izdihamda sıkıştım, sigarayla saçım yakıldı, kavga arasında kalıp bi tekme de ben yedim, ayağıma kusuldu ve sayamadığım kadar çok kişi üstüme bira döktü.
 • an itibariyle yüzüncü yıl trafiğini alt ust eden festival. kilit vaziyette ara yollar. bilmeyenler için arabayı 100. yıl kavşağına yakın bi yerlere park edip yürümelerini tavsiye ederim. boşuna beklemeyin trafikte.
 • 2 sahnenin olduğu sırayla sanatçıların çıktığı etkinlik. teoman konseri bitmeden diğer sahnenin küçük olmasından dolayı izdiham yaşandı, resmen girişte sıkışıp kaldık ne geri çıkabildik ne de bir yere geçebildik.

  etrafta 14-15 yaşında 1 birayla sarhoş olmuş liseli çocuklar vardı, kalabalıkta fortçular...

  neyse kombine bilet aldık, mecbur gitmeye devam edeceğiz, sıkılan takılmak isteyenler yeşillendirsin hiç olmazsa daha eğlenceli bir hale getirmeye çalışalım.
 • ikinci günü ilk güne nazaran daha kalabalık olan bahar şenliği kıvamında festivalimsi.ilk gün takılan bilekliği kestiğimiz için girişte baya sorun yaşadık.kesik bilekliği gösterdiğimiz halde içeri alınmadık.ardından gişe yetkilileriyle birbirini tanımayan beş altı kişi olarak görüşürken üstümüze yüründü.kulağındaki küpeyi medeniyet sanan ama hoşgörüsüz ve tahammülsüz çalışanlara sahip, bütün festivallerde ben varım diyip çocuğumu böyle yerlere göndermiyorum diyen hem buralardan ekmek yiyip içerde sanki fuhuş yapılıyor ya da gayri ahlaki bi durum varmış gibi davranan ultra barzo bodyguardların bulunduğu organizasyon.neyse ki pinhani o kadar mütevazisiniz ki gönülleri fethettiniz, teoman bi kült gerçekten kalabalığı coşturdu ve manga ankara'nın bağrından limon bardan beri bildiğimiz altın vuruşu yaparak keyifsiz başlayan akşamı mutlu bitirdiler sağolsunlar.
 • organizasyon müsveddesi.

  30 yaş üstü insanlarla 14-15 yaşlarındaki çocukları bir tutup azarlayama kalkan, orda durma burda durma diyerek kolunuzdan çekiştirmeye varan kendini bilmez tavırlar içerisindeki güvenlik elemanları ile kavga etmekten ve izdihamdan yılarak ayrıldığımız koma hali, cinnet.

  500 kişilik küçük sahneye 5000 kişi sığmaya çalışıyor; ses sistemi 50 kişilik sahne için bile yetersiz. pamela'nın, gevende' nin canına okunuyor. tuvaletleri bok götürüyor, su akmıyor.

  akşam giderim, çimenlere yayılıp selda bağcan izlerim falan gibi saçma düşünceleriniz varsa aklınızdan çıkarın. çimene varıp yayılmayı başarsanız bile muhtemelen üzerinizden ya birileri geçer yada ilk birasının ortasına gelmeden sarhoş olmuş bir liseli kafanıza düşer.

  eminim ki organizasyonun genel koordinatörlüğü patlamış mısır satan abiye verilse şu son iki gün çok daha huzurlu geçebilir. böyle bir şey olmadığı sürece gitmeyin.