• 30 liradan kamp + kombine bileti aldığım festivaldir kendileri. festivalde tekrar editleyeceğim

edit: gelmeyin. her yer çamur pislik içinde. duşlarda su yok. denize girmeye izin yok. hava çok kötü konserlerin çoğu iptal oldu. herkes evine döndü az kişiyiz

edit2: günlerdir sırf hayko için bekliyorum. adam tam sahneye çıktı ve yine aşırı şiddetli yağmur yağıyor. neredeyse biz içindeyken çadır uçacak. her yer yeniden çamur. her şey berbat oldu
  • bu fiyatlar ne amk neden yani?
  • cuma günü kamp+kombine şekilde katılacağım festival. araçla gidecek arkadaşların nereye park edebileceği konusunda mesaj kutumu yeşillendirmesini beklemekteyim.
  • 30 liralık biletleri kampanya bitti deyip yeni bir kampanya adı altında 280 tl ye kaktırmak milyon yapımın en kötü alışkanlığı.
  • kombine biletimizin olduğu ancak kilyostan konser bitiş saatinde araba olmadan istanbula nasıl döneceğimizi merak ettiğimiz festival. sokakta sabahı bekleme ihtimalinden korkuyorum.. geç saatte ulaşım olur mu? mecidiyeköye nasıl ulaşabiliriz? tecrübeli arkadaşlardan mesaj bekliyorum. teşekkürler
  • pazar günü icin günlük giriş biletimi satmayı düşünmekteyim ilgilenen olursa yesillenebilirim.
  • ulaşım sıkıntısı, otoparkın alana mesafesi, yeme içme vb. şeyler için yerleşim yerlerinin uzak olması, havanın yağmurlu olması, bununla beraber rüzgar ve fırtına ile hasta olma olasılığı beni korkutuyor.

bu kadar olumsuzluğa rağmen,
    etkinliğe katılmayı düşünmekteyim.

fakat, 60 farklı ses dinleme ihtimalini piçlik olsun diye, sahne saatlerini çakıştırarak engellemek kesinlikle olmamış.

edit : kapıda verebileceğim, 3 tane fazla kombine+kamp biletimiz var, uygun fiyata verebilirim.

:satıldı.
  • sözde indirimli dönemde kamp+kombine biletlerini 120 liradan aldığımız etkinliktir. bir anda bi bakıyorsun indirimsiz dönemde, etkinlik yaklaştıkça 5 liraya bile kombine bilet satılıyor. işte böyle güzel iş ahlakına sahip bir festival ekibi. sanatçıları daha fazla ve renkli bekliyordum, açıklanınca biraz hayal kırıklığına uğradım. bakalım içerisi nasıl olacak...
  • cumartesi günü katılmayı düşündüğüm konser. gişe fiyatı kişi başı 60 tl seviyesinde fakat 2 bilet alana 2 bilet ücretsiz veriliyor gördüğüm kadarıyla. 2 kişiyiz şu an, 2 kişi daha katılırsa aramıza 4 bileti 120 tl'ye almış olacağız ve biletler 30 tl'ye gelmiş olacak. katılacak arkadaşları bekliyoruz, bir yeşil uzağınızdayım :)

edit: ilgili biletleri temin ettim bi şekilde. teşekkürler çok.
  • adının aksine beş para etmeyecek gibi.
hesabın var mı? giriş yap