şükela:  tümü | bugün
  • milyonfest mersin 16-17-18-19 ağustos 2018 tarihlerinde milyon beach erdemli de yapılacak olan etkinlik.
  • katılacağım festivaldir. ekşisözlük ekibinden gidenler varsa alanda selamlaşalım.
  • kombine+kamp biletimle ve çadırımla katılacağım etkinlik.
  • 4 kişi dahil olacağımız şeysi. kombine+kamp ile alanlardayız.
  • benim de orada olacağım etkinlik. yalnız hisseden olursa yardımlaşırız.
  • çadırımı kapıp gideceğim festival. hayatında tek başına sinemaya bile gitmemiş ben, buna nasıl cesaret ettim bilmiyorum. ama athena ile uyuyup ceza ile uyanmak güzel olacak :)
  • bok gibi organizasyon. millet sıra beklerken eridi gitti. yayında yapımda emeği geçen herkesin mk.
  • (bkz: rezaletfest mersin) içeri girmesi ayrı dert içeride oturacak yer bulması ayrı dert. 2 ayrı noktada toplamda 6 başlıklı duş. sadece hayko için son güne kadar beklemeyi düşünüyordum ama yarın itibariyle evime döneceğim. ayrıca festival yapmak için yapılmış festivalimsi.
  • 2.5 saat kemiksiz girmek için bekleyip, deniz tekin'i kaçırdığımız festival. yapacaginiz işi sikeyim diyorum. umarım yarın bunların önlemi alınır da laps laps diye gireriz. şu ana kadar ortam olarak fena degil, prodüksiyon da idare eder. ağır topları bekliyoruz.
  • rezalet ötesi bir festival. günler öncesinden kafelerde sağda solda bilet sattılar, taaa hataylara kayserilere kadar bilet satış noktası koydular, bilet aldık ama iki saat bileti kapıda alanlarla sıra bekledik zaten girmedik de giremedik araya kaynak yapanlar bariyerler berbat bir organizasyon pislik .... paramızla rezil olduk. ama sizi de rezil edeceğiz.