şükela:  tümü | bugün
  • milyonfest mersin 16-17-18-19 ağustos 2018 tarihlerinde milyon beach erdemli de yapılacak olan etkinlik.
  • katılacağım festivaldir. ekşisözlük ekibinden gidenler varsa alanda selamlaşalım.
  • kombine+kamp biletimle ve çadırımla katılacağım etkinlik.
  • 4 kişi dahil olacağımız şeysi. kombine+kamp ile alanlardayız.
  • benim de orada olacağım etkinlik. yalnız hisseden olursa yardımlaşırız.
  • çadırımı kapıp gideceğim festival. hayatında tek başına sinemaya bile gitmemiş ben, buna nasıl cesaret ettim bilmiyorum. ama athena ile uyuyup ceza ile uyanmak güzel olacak :)
  • (bkz: rezaletfest mersin) içeri girmesi ayrı dert içeride oturacak yer bulması ayrı dert. 2 ayrı noktada toplamda 6 başlıklı duş. sadece hayko için son güne kadar beklemeyi düşünüyordum ama yarın itibariyle evime döneceğim. ayrıca festival yapmak için yapılmış festivalimsi.
  • 2.5 saat kemiksiz girmek için bekleyip, deniz tekin'i kaçırdığımız festival. yapacaginiz işi sikeyim diyorum. umarım yarın bunların önlemi alınır da laps laps diye gireriz. şu ana kadar ortam olarak fena degil, prodüksiyon da idare eder. ağır topları bekliyoruz.
  • insanlık dışı bi muameleyi bir sürü kişiye yaşatan rezalet festival! 2 saati aşkın sırada bekledik. e nie biz o zaman önden kafelerden bilet aldık? bu neyin kafası organizasyon ekibi? yani iğrenç bir organizasyon için mi her yere satış noktası koydunuz? sadece para kazandınız ama umarım midenize oturur o paralar! her yere satış noktası koymakla olmuyor festivalcilik canım ya, her sene gönüllü için çağrı açarken bunları da hesap edecektiniz. berbat ötesi muameleyi bize yaşattınız ama daha beter rezilliği size yaşatcaz.
  • bu kadar kalabalık olmasını bence organizatörler de beklemiyordu. festival alanına bir kilometre uzağa aracı anca park edebildik. pinhani sahnedeyken sıraya girdik, yarım saat sürmeden içeri girebildik.

çadır kurmak için kamp alanlarına yöneldiğimizde ağaçlık alanın tamamen dolduğunu, sahil kısmının da ciddi derecede dolu olduğunu gördük.

kombineciler ve günlük gelenler ayrıldıktan sonra bile ortam kalabalıktı. bu açıdan bence adı üstünde: festival ve gayet iyi.

athena ortalığı öyle bir sallar ki, adanadan duyulur bugün.

şu tatile artık bi çıkalım da üç günü orada geçirelim. bayram öncesi harika olacak :)