şükela:  tümü | bugün
  • bir projede beraber çalıştık. doğru, düzgün, eğitimli insanlar (senarist boğaziçi mezunu, yapımcı itü mezunu).

komedide çok başarılılar. ekibin hoş bir mizah anlayışı var. filmi merakla bekliyorum.
  • yapımcı yılmaz'a başarılar dilediğim filmdir. kendisi ile az veri madenciliği projesi yapmadık. ;)
  • azerbaycan tükiye ortak yapımı komedi filmi. çekimler fena değil fakat konusu oturmamış gibi. senaryoda problem varmış izlenimi edindim. evet 3 dakikadan bu izlenimi alırım ben.

fragman

yapımcısı arkadaşı olunca ve komik olunca film neden komik oluyormuş. yapımcı bu, ne senaryo yazar ne oyunculuk yapar.
  • https://www.youtube.com/watch?v=76psgdwxqjs

bugün fragmanı düştü.. senaryonun yarısı benim aynı zamanda uygulayıcı yapımcıyım.. sözlük camiasından bi kardeşiniz olarak sözlüğün desteğini bekliyorum.. sevgiler..
  • çok kötü gözüküyor. 2 dk'lık fragman yapmışlar, konunun ne olduğu hakkında en ufak bir fikir vermiyor. fragmanı izlerken sıkılıyorsam, aslını izlerken ölürüm herhalde.
  • bugün youtube’da müziklerini dinleyince böyle bi filmin varlığından haberim oldu. enbe orkestrasına müzik yaptırmışlar. özenli bi işe benziyor. fragmanı keyifli. ama tabii filmi bi izlemek gerek