• visual basic magician
    super insan
  • olmayin, baska bisi olun... ama diyosaniz olcam, o zaman dinleyin beni ey mimar olmak isteyenler... zor bi egitimi var, hocalar megalomanyak ya da ego tatmini yapiyolar, sakin hocalarla dalasmayin kesin derslerden kaliyosunuz, yag cekin bol bol, ayrimcidirlar ipneler... ogrenci secerler... "bana takti" lafinin en iyi yasandigi ortam... proje derslerinin aile ortami gibi gectigi milletle konusup, bisiler almak icin kantine gidilebildigi güzel bi ortami var... haftanin 5 günü sabahladiginiz, proje teslimlerinden onceki güya tatil olan 2 hafta boyunca kendinizi yiprattiğiniz bir egitim sistemine sahip... kisaca cok zor ama dayanabilirseniz güzel...
  • ben yinede olcam..:) zaten olma yolundayım..okumasıda çok zevkli..eğer bide ta$kı$lada'ysanız daha zevkli...olalım bence
  • gozleri tavandaki veya duvardaki egri boya izine takildiginda cekilmez olan insan tipi
  • cok bilmis, ukala, super insan modeli :p

yapilarin tasarini yapip bunlarin uygulamasini yoneten sanat ve fen kadini veya adami
  • uykusuz salaklar ordusu
  • uyumamak icin kolanin icine kahve dokmek gibi icatlari olan insanlar..
  • eline bi fincan çayı alıp,koltukta sızıp, usuul usul o çayı üstlerine döküp,buna rağmen uyanmayan proje insanları(bkz: beyaz zenci)
  • bir şekilde dünyayı ikili düzlemde gören ve üçüncüye geçince bir bok anlamayan insancıklar
  • ulser,zona,azalan sex istegi,asiri sex istegi,kudurma,durulma,bel agrisi,kahve komasi,sigara krizi,alkol krizi,hipermetrop,miyop,vs benzeri bitakim fizyolojik rahatsizliklara sahip olmasi muhtemel adaylarin gotlerini sıkarda diplomayi alirlarsa dahil olcaklari dallamalar toplulugu..
hesabın var mı? giriş yap