şükela:  tümü | bugün
  • o ses türkiye'den bu akşam elenen güzel mi güzel bir kız.

programın kötü formatı sebebiyle bir noktadan sonra sesi daha kaliteli olan değil de seyirciye daha iyi oynayan ilerliyor gibi geliyor bana. ajun abi bi el at.

3,5 yıl sonra edit: şu aralar youtube'da vlog işine girmiş. biz onun sesini sevmiştik ama ne diyelim yolu açık olsun.
  • juri görevi yapan izleyicilerin sultangazi ve güngören ikametli olması sebebiyle elenen yarışmacıdır.

http://www.tv8.com.tr/…ndeyin-capraz-eslesmesi/3107
    (bkz: eski köprünün altında)
  • kopru alti performansini duyunca cakma sufle dedirten.olmus mu? ehh iste. bir sufle degil uzgunum.
  • köprüaltı performansı sesinin açıklığı ve avrupai tonuyla kesinlikle sufle den daha iyidir. ayrıca çakma diyerek bok atmak ne kadar doğru onu da bilmiyorum. tamam sufle çok iyi yapmıştır bu versiyonu yapmakla ama bu bakış açısına göre yarışmadaki bütün katılımcılar çakmadır çünkü söyledikleri şarkılar aynı şekilde daha önce sahipleri tarafından zaten söylenmiştir.

sesi, sahnedeki tavırları, aksanı ile, saçma bi' şekilde elense de, yarışmanın kazananlarındandır. köprüaltı performansını duyduğumda get lucky cover'ını duyan rick wilson gibi hayran hayran bakarak ve sırıtarak izledim. yolu açık olsun.
  • sesi ve şarkı söyleme tarzı fazla doz alındığında ereksiyona neden olabilir
  • banu berberoğlu kişisine çooook benzeyen ; ayrıca jest ve mimiklerini, kendisini aşırı itici bulduğum biri. kendisine tavsiyem, dilini dişlerinin altına kıstırarak poz vermeyi bir an önce terk etmeli.

instagram keşfet' inde bir daha karşıma çıkmaması dileğiyle.