şükela:  tümü | bugün
  • reklamında yolanthe cabau van kasbergen'in oynadığı yeni yerleşim birimi.

reklam için.
  • buram buram kalitesizlik kokan reklamıyla marka algısı nasıl yerle bir edilir dersi için güzel bir örnek.
  • reklamında kullandığı kızı yolasım gelmektedir. o nasıl gıcık bir yorum öyle! ayrıca bu kızdan daha güzel türk kızları var. gidip niye ithal etmişler bu kızı anlamadım.
  • her ne kadar hasta galatasaraylı olup yolanthe yengeye saygı duysak da berbat ötesi bir reklama imza atan marka.

yabancı hatuna türkçe şarkı söyleterek resmen insan kulağına nasıl ediliri işlemişler.
  • reklamını görüntüsü olmadan sadece yolanthe'nin söylediği şarkıyla dinleyince eski türk sinemasının maskot figürlerinden "arap bacı" seslendiriyormuş gibi zannediyor insan. içine bir adet arap bacı kaçmış yolanthe bulunduran ama hanımefendinin sempatikliği sayesinde eğlenceli olan, 2 gün sonra unutulacak, iddiasız bir reklam.
  • iğrenç reklama sahip yapılanmadır.

o reklamdan sonra bana bedava ev verseler kabul etmem öyle nefret ettim.
  • mahmut'un kolundaki helga gibi türkçe şarkı söyleyen bir kadın sesiyle dünya standartlarında olduğunu iddia ediyor. dünya standardı diyince aklınıza kırık türkçe mi geliyor? deprem güvenceniz ne alemde?
  • dunyanin en antipatik reklamina sahip insaat projesi. reklamda oynayan kadin nedir necidir bilmem ama o kadini oynatanin da, o sarkiyi soyletenin de, o sarkiya soz yazanin da ben sülalesini s*

oh oh ben kaptiiiim dedikce agzina islak deri kemerle patlatasim geliyor oh oh diye. rezalet reklam.
  • şu reklama harcadığınız her bir kuruşa yazık.