şükela:  tümü | bugün
  • reklamında yolanthe cabau van kasbergen'in oynadığı yeni yerleşim birimi.

reklam için.
  • buram buram kalitesizlik kokan reklamıyla marka algısı nasıl yerle bir edilir dersi için güzel bir örnek.
  • reklamında kullandığı kızı yolasım gelmektedir. o nasıl gıcık bir yorum öyle! ayrıca bu kızdan daha güzel türk kızları var. gidip niye ithal etmişler bu kızı anlamadım.
  • mimari açıdan o kadar kalitesiz ve asker düzeni şeklinde 'yerleştirilen' blokların reklamı da bu kadar özgünlükten, estetikten uzak olabilirdi..
  • iğrenç reklama sahip yapılanmadır.

o reklamdan sonra bana bedava ev verseler kabul etmem öyle nefret ettim.
  • mahmut'un kolundaki helga gibi türkçe şarkı söyleyen bir kadın sesiyle dünya standartlarında olduğunu iddia ediyor. dünya standardı diyince aklınıza kırık türkçe mi geliyor? deprem güvenceniz ne alemde?
  • dunyanin en antipatik reklamina sahip insaat projesi. reklamda oynayan kadin nedir necidir bilmem ama o kadini oynatanin da, o sarkiyi soyletenin de, o sarkiya soz yazanin da ben sülalesini s*

oh oh ben kaptiiiim dedikce agzina islak deri kemerle patlatasim geliyor oh oh diye. rezalet reklam.
  • şu reklama harcadığınız her bir kuruşa yazık.
  • yalnız değilmişim ona seviniyorum. reklamı izledikçe kusasım geliyor.
  • tüylerim diken diken oluyor, o kadının üzetine benzin döküp yakasım geliyor, firması da batsın müteahhiti de altında kalsın inşallah.

edit: kastettiğim böyle bir bela değildi. allah rahmet eylesin kızlarına