şükela:  tümü | bugün
  • benim kadar huysuz olma ihtimali olan badi, suser.
  • (bkz: #79690745)

--- spoiler ---

giri değil sıçmık resmen. siz de alıp buralara kadar taşımışsınız destekleyip. birincisi senin yazları inşaatta çalışıyor olman kadınların suçu değil! vasıflı biri olduğun halde buna mecbur kalıyorsan devletin suçu, kendi vatandaşına bakmadığı halde beş milyon suriyeli alıp tüm kaynakları onlara yatıranların suçu. ele geçen üç kuruşu betona harcayıp hiç kullanmadığın köprüden torunlarına kadar borca sokanların suçu. öfkeli isen öfkeni doğru kişilere sandıkta gösterecektin arkadaşım. burda kadınlardan ne istiyorsun anlamak imkansız. biz de para kazanmak için yazları tezgahtarlık, diş macunu tanıtımı gibi işlere girdik zamanında. hepsi erkeklerin suçu dedik mi? demedik. saçmalamanın anlamı yok burda. biriyle göz ucu denk gelse taciz diyorsun. ulan memlekette kaç kadın tacize tecavüze uğruyor, çocukların başına neler geliyor, yetmiyor uçkur düşkünlüğü yüzünden kedilere köpeklere hatta damacanaya neler oluyor aç önce bir istatistiklere bak. ya da zahmet etme bugün metrobüse bindiğinde ilk kez kadınlara değil de şöyle bir etrafındaki erkeklere bak. kadınlara nasıl davranıyorlar gözlemle. ardından neden agresif olduğumuzu anlarsın eğer empati yapabilecek yeteneğin varsa. hiç bir sağlıklı kadın durduk yere beni taciz etti demez, psikolojisi elvermez böyle bir olay anlatmaya. o yüzden kadına dünyanın her yerinde pozitif ayrımcılık yapılır bu konuda. sağlıklı dedim, şimdi binde bir çıkan olaylarda bana gelip hebele hübele yapacaksın hiç zahmet etme. onlar en basit psikolojik testlerde ortaya çıkacak şeyler. gerçi bu ülkede onlarca kişinin tecavüzüne uğrayan çocuklara psikolojisi bozulmadı raporu hazırlandığı için kime nasıl güveneceğiz o ayrı bir problem. o yüzden tepkini doğru kişilere yönlendir diye tekrarlıyorum. şu ülkedeki kadınla otuz saniye kaybedemezmiş, yok tipi şöyle çirkinmiş yok vucudu böyle. sen hayatındaki kadını katalogdan kanepe seçer gibi yüzüne vucuduna göre seçecek durumdaysan zaten bırak yurtdışındaki o can attığın kadınları, burda o yüzüne otuz saniye bakmadığın kadının da seninle işi olamaz. zira tüm kadınlar senin gibilerin ne mal olduklarını çok iyi bilirler. yetti ulan allahın günü ıq'su gorilinkine eşdeğer bir dallamanın çıkıp asil türk kadınını aşağıladığı. tüm dünyayı gezdim, hayalini bile kuramadığım yerlerde yaşadım ama dünyada türk kadını kadar güçlü, türk kadını kadar asil insan görmedim ben. her geçen gün de daha çok saygı duydum varoluş mücadelelerine. bu kadınların tek sucu bu coğrafyada doğmuş olmak. dün bilgisayarında hello world yazabildin diye kendini bir halt sanma, zira o aşağıladığı kadınların bir çoğu kod yazmada da senden çok daha iyiler inan buna. nordik ülkelerden 5-6 kadın alacakmış da bilmem ne. havanı alırsın. (bkz: ziyaaaaaaaaa)
    --- spoiler ---

(bkz: meriç)