şükela:  tümü | bugün soru sor
  • mindjet benzeri app. birbririnin yörüngesinde dönen yuvarlaklara dayalı. ürün ağacı tadında top ten listeleri yapanlar için ideal.
  • sunumlarımda kullansam mı kullanmasam mı bilemediğim uygulama. güzele benziyor.
  • alternatif yollar oluşturmaya yarayan ve birbirine bağlı olarak ilerleyen aşamalar oluşturmanıza katkıda bulunabilecek bir uygulama.

    bunu devam yolları ile birleştirip süregelen akışa uygun plan oluşturmak için kullanıyorum. kendi içinde cul-de-sac olan bir yol oluşturdum fakat bunu okuyucunun diğer bir tabirle oluşturucunun* anlaması için tam sürümde her gün o yola ilave yapmak gerekiyor.

    özetle dip grafiğini temel olarak aldığım giriş balonunda ya cul-de-sac'da sıkışıp kalıyorsunuz ya da dipten çıkmak için devam yolunu içeren balonları takip ediyorsunuz. haliyle durum böyleyken bunun içine uçurum eğrisini koymamak olmazdı. bu şuna yol açıyor; benden başkası bi gün bu alternatif uygulamada ki verilerime ulaşırsa hiç bir zaman doğru yolu bulamayacak. yani sıfır parametresinde ki gözlemci hariç diğer bütün parametreler için bu veriler tek bir yol dışında hep çıkmaz yola doğru ilerleyecek...