şükela:  tümü | bugün
  • aka. mine g saulnier.
  • uzun yıllar milliyet'e fransadan haberler veren bu hatun kişi, radikale transfer olmuştur. yazıları kadar aşk hayatıyla da ön plandadır. 4 kere evlenmiş ve ilk kocası çetin altan'dır. saulnier soyadlı adamdan da ayrılmıştır. aldatma ve aldatılmalarıyla bahsi geçer bazı çevrelerde.
  • bir arkadasim fransiz yuvasina giderken ögretmeni bu kadinmis. simdi inanilmaz bir nefretle aniyor. "o kadindan sonra benim hala okulu sevmem büyük bir mucizedir" filan dedi. anlasilan pedagoji olaylarindan pek çakmiyormus mine arkadasimiz.
  • kitabını alana kadar severek okudugum ama kitabin radikal'deki yazılarının bir toplaması olduğunu gorunce hayal kirikligina ugradigim nacizane yazar...
  • adlarinin arasindaki 'g' oglu gokce'nin adinin ilk harfidir.
  • yazilarini severek okudugum,ancak tv'deki hakkiyla sohbet programindan sonra "ben ne akilliyim,ne bilgili ve aydinim hem de cok basariliyim, ben neymisim be abi" tavri takindigi izlenimi aldigim ;bu programdan sonra yine keyifle okudugum ama artik "keske o programi seyretmeseydim" dedigim yazar
  • eskiden cumhuriyette çalısan miniminnacık hatun. bir türlü sevemedim radikaldeki kösesini. buna ragmen okumaya devam ediyorum bir gün severim belki diye.
  • cetin altan o'nu, o ise cetin altan'ı bıraktığını söylemektedir. aslında ikisi de degisik sebeplerden birbirlerini bırakmıslardır.
  • file corap giyen kadin (bkz: sevim gozay)
  • en çok soyadı değiştiren yazar.