şükela:  tümü | bugün
  • hürriyet gazetesi yazarlarından, akıcı uslubuyla ve değindiği konularda beni benden alan insan.
  • annem tek başına maça gitti nin yazarı, gazeteci.
  • ön adı "şirin" olan kişi. kendisinin, "dışı sert ama içi yumuşacık" insan tanımına uyduğunu düşünüyorum. kadın hakları konusunda son derece hassas olan s. mine kılıç, bu konuda sivil toplum kuruluşlarına da katkı vermektedir.
  • hürriyet gazetesinin pazar günleri yayınlanan ik ekinin editörü.
  • muhtemelen türk medyasının en yüzeysel ve en dişe dokunmaz şeyler yazan yazarı.. sözlükten entry de sildirmektedir..
  • yüzeysel olmakla birlikte, gerçeği çarptırma gayreti içinde olduğunu düşünmediğim, elinden gelenin bu kadar olduğunu sandığım yazar.
  • sırf maşozist duygularımı tatmin etmek için yazılarını sonuna kadar okuduğum yazar..
  • an itibariyle disko kralı programında konuk olan ve iticiliği had safhada bulunan insan. ukala, sarhoş gibi, saf kılıklı... zannedersin ki hatun almış oscar ödülünü, en iyi kadın oyuncu oscarı kucağında bir şekilde oturuyor. yaptıkları büşra isimli filmi övüyor ve insanlara izlemedikleri için çemkirip duruyor. şahsi fikrimi beyan etmek gerekirse bu hatun bir filmden öteye geçemez. iyi rol yapmak gerekmez, iyi bir insan olmak ta lazım...
  • yani bahadır boysal'a bayıldığımdan değil yanlış anlaşılmasın da, kim olursa olsun bir insan o kadar milletin içinde öyle terslenmez, üstelik canlı yayında yani yuh.

bahadır boysal'ın programdan hemen önce kavga ettiği manitası olduğunu düşündüğüm antipatik kız çocuğu. adamın her sözünü "hayır öyle değil, hayır onu kuliste tartışırız " diye böldü resmen. üzücü yerine "nasssı yane kanırtan mı böyle" falan diyerek entel görünmek için uğraşıyor tiki ağzıyla. olmamış. o değil filmi merak ediyordum ben o da yalan oldu terbiyesiz tavırları yüzünden.
  • heyecandan mıdır yoksa kendi doğal halinden midir bilinmez ama oldukça antipatik bir havası var.
    sanırım şöhret duygusu çarpmış ve ondan dolayı şımarmaya meyletmiştir. ekranda heyecandan dolayı öyle davranıyorsa hiç sorun yok, yalnız günlük hayatta da böyleyse hiç çekilmez.
    (bkz: büşra)