şükela:  tümü | bugün
  • medcezir'in yayınlandığı akşamlar eşime "saçlarını kızıla boyatsana ya sen, ne güzel olur" dememin sebebidir. sanırım birkaç defa tekrarladım aynı repliği ki dizinin olduğu akşamlar başka programlar izleniyor artık evimizde...
  • kendisini kazık kadar bir herifin annesi rolünde oynatmak ona yapılan büyük bir hakarettir.
  • "7 tane çocuğum var en büyüğü 6 yaşında ve benim 3 aylık ömrüm kaldı" desin yinede evlenirim. o derece.
  • gülbeyazdaki hali ile şimdiki arasında dağlar bulunan oyuncu.
    burun olsun, kaş-göz olsun, sonra özgüven olsun.
    acep ben de kendimi türk hekimlerine mi emanet etsem..
  • cemal süreyanın "sen el kadar bir kadınsındır; sabahlara kadar beyaz ve kirpikli..." dediği kadın bu kadın bence...

şu aptal dizide ne işi var bilmiyorum... valla bak, o, kocası, bi de oğlu bence ayrı diziye çıkabilirler pek güzel...

ayy çok güzell yaa...
  • kızıl, karamel tonlarının efsane yakıştığı, yıllar geçtikçe güzelleşen şarap gibi kadın.
  • demet akalın'ı terk eden erkekten sonra emre aydın'ı terk eden kadın olarak türk popuna damgayı vurmuştur. ~3 albüme sebep olacak gibi.

http://www.hurriyet.com.tr/…gazinhatti/19881140.asp
  • bir burun estetiği ile nelerin değişebileceğini bize gösterdiği için kendisine şükranlarımı sunuyorum.
  • behzat ç. 'de oynadığı karakterin ne ayak olduğunu çözemediğimiz oyuncu. önce bir böyle rapçi gibi konuşmalar, bir şerif havaları, sonra rahat kadın pozları, arada fettan gibi olmaya çalışıyor ama olmuyor, erkeksi tavırlar sergilemeye çalışırken karikatüre dönüşmeler vs.
    canlandırdığı karakterin bunlardan hangisi olduğuna bir karar verebilirse iyi olur zira bu haliyle çok yapmacık oluyor.
  • eniştesine kaldırmak için bahane arayan ılıkların laf ettiği kadın.