• sadece 5 dakika daha yaşamak istemiştir
  • eniştesine gizli ilgi duyanları ifşa eden başlık.

bence estetikle yine kendine has bi güzellik elde edebilmiş kadın.
    estetikle birbirinin aynı olan kadınlar, aynı kaşla, aynı burunla dolaşan binlerce kadın kısmısı ya da çakma gigi hadid (estetikli bu hadidlerin hiçbirini beğenmem de etrafta buna benzemeye çalışan süzme karı kaynıyor) ile sokaklar kaynıyorken bu mine hanımapla nevi şahsına münhasır bi yapay güzelliği oluşturmuş. kötü de durmuyor. bakımlı kadın da. çok da bok atılmaması gerek.
    hem eniştene vurdurup napacan
  • arkadaşlar mine tugay övme sıram geldiyse eğer ben başlıyorum, türkiye'nin başına gelen en güzel şey sen misin?*
  • güzel ayaklı hatun.
  • twitterda gezerken her sessionda mutlaka ortada belirdiğinden sanıyorum geçtiğimiz gece rüyamda gördüm kendisini.

feryat figan beni arıyordu, arkadaşlarıma soruyor beni, haberleri geliyor, mine tugay seni arıyor diyorlar, her yerde arıyor ama resmen, aradığını biliyorum ama sayın hanfendi ablacım noldu neden bu telaş diyemiyorum bi türlü. öğrenemiyorum da pek tabii neden aradığını. olan her şeyi izleyicinin bildiği fakat sadece dizilerdeki insanlardan saklanan bir yapım değildi. aksine izleyiciyle beraber hikayenin keşfedilmesi gereken kaliteli bir yapımmış canım rüyam. bu sır ölene dek çözülemeyecek, bu mine tugay meselesi kafamda böyle yer edecek malesef.
  • her şeyi abartma timinin bilmem neresini bilmem ne edeyim ama bu kadın güzel.
  • hayret bugün övülmemiş. insanlar sağ ve afiyetteler mi?
  • türkiye’den çıkmış en kaliteli villainess.

hatun çok sağlam bu konuda.

globalde aşmışı için (bkz: eva green)
  • tonlamaları bir bana mı itici geliyor anlamadım. oyunculukla ilgili bilgim yok ama çok tiyatral oynuyor da o mu bana yapay geliyor çözemedim.
  • kadinlar kendisine hasetlendikce benim hosuma gidiyor.

estetikli diye de elestirmiyorlar mi bir de...
    sen de yuzundeki lekeyi, sivilceyi kapatmak icin turlu malzemeler kullaniyorsun. o n'olacak? makyaksiz yuzunle gercek halinin arasinda 1001 fark var ama kadina laf soyluyorsun gercek hali o degil diye. sen gercek misin o halinle?

hasetlenmeye devam et.
hesabın var mı? giriş yap