şükela:  tümü | bugün
  • eski borsacı yeni ata tv ekonomi programı sunucusu spikeri
  • bloomberg ht'de sabah programı yapan; neşeli, sempatik ve güzel sıfatlarını haiz kimsedir. ekonomi konusundaki yorumlarını pek tatminkar bulmasam da, uslubu ve sıcaklığı ile sabahın kör vaktinde beni radyo veya tv'ye bağlamayı başarmıştır..

not: bu vakte kadar hakkında yorum yapılmamasını pek şaşırtıcı bulduğumu eklemeliyim..
  • sabahın 4'ünde karşısına çıkan herkese güler yüzle günaydın diyen hatta kısa yollu sohbet bile etmekten kaçınmayan sevimli spiker.
  • google'da aratıldığı zaman mine uzunyol siyah çoraplar dolgun bacaklar adlı youtube videosu ile karşımıza çıkan spiker.
  • güzel , sempatik bi sunucu ama bazen dövücek gibi bakıyo.. çok korkuyorum
  • bu sabah bir ülkenin yükselen borsasından bahsederken "yeşilini yaktı" ifadesini kullanan sunucu.

(bkz: yeşilini yakmak)

suser mi diye düşünmedim değil.
  • sabahın 6'sı gibi ütopik bir saatte uyanıldıysa ya da önceki geceden hala ayakta kalınmışsa bir kupa sert kahve eşliğinde ekranda seyredilebilecek en hoş şey.

(bkz: ilk söz)
  • cuval giyse "mine uzunyol kahverengi seksi cuval" seklinde videolarini malum ortamlara yetistirecek ilginc bir hayran kitlesine sahip minyon spiker. bi gun bu kitleyi troll'lemek icin geleneksel anadolu insani kiligiyla yapsa programi pek $ukela olurdu, salvar basortu falan.
  • izmirli görünümlü ancak ankara çıkışlı ekonomi programcısı.
  • bu terbiyesizliğinin yanına kalmaması lazım. taraftarlardan şu an ağzının payını alıyor ancak yönetim de bir şeyler yapar umarım.