2 entry daha
  • yaklaşık 1 haftalık deneyimimden sonra hakkında fikir sahibi olduğum mining pool platformu.

elimdeki fazladan bilgisayarları sisteme sokarak 7/24 çalıştırıyorum ve monero (xmr) için ortalama 900h/s hızım var. ilk 4 gün zcash kazarak, sonrasında daha karlı olduğunu görerek 3 gün de monero kazarak 1 haftayı tamamladım. şu andaki kurlarla 14.6 dolar confirmed balance sahibiyim. zcash kısmını cüzdana da çektim hiç sıkıntı yok.

kullanımı gayet basit, grafik arabirimi var. tabi console minerlara göre belli bir miktar kaynak arabirime gidiyor fakat uzaktaki bilgisayarları teamviewer la kontrol etme lüksü için değer. android uygulaması da mevcut. anlık hıznızı, toplam çalışan bilgisayarları ve para karşılığını görebiliyorsunuz.

ayrıca cloud mining hizmeti de veriyor. ve roi 1yıl civarında. böyle olması açıkçası daha güven verdi. sonuçta daha gerçekçi bir senaryo. kimse kimseye bedavadan hash power vermez.

refli linkten nefret ederim o yüzden vermiyorum. isteyen yazsın girsin, üye olsun, denesin.

ilk başta sistemin gücüne de bağlı olarak balance 3-4- gün 0'da kalacaktır. ilgili block bulununcaya kadar hesaba geçmiyor çünkü. endişelenmeye gerek yok.

yeşille yardım edebilirim. optimizasyon için bir çok deneme yanılma yaptım çünkü :)
  • (bkz: kryptex)
14 entry daha
hesabın var mı? giriş yap