şükela:  tümü | bugün
 • bir ay kadar önce moda'da açılan yeni ve mini hamburgerci..
  menüsünde toplam 6 adet burger olan ve adı gibi burgerleri de mini mini olan mekan..
  70 gr burger köfteli cheeseburger+şamburger+acıburger+vejeteryan burger+füme burger ve 40 gr bonfileden bonfile burger yiyebileceğiniz mekan her gün 12:00-02:00 arası açık..
  hepsinden tatmak isterseniz altılı tadım menüsü 50 tl..
 • kendilerine 2 adet tavsiyem olacak. birincisi köftelerinin içi çiğ kalıyor, gramajını değiştirmeden biraz daha ince köfte yaparlarsa aynı pişirme süresinde içi de pişebilir. ikincisi ise köftelerdeki karabiber miktarı, belki bununla bir marka farklılığı yaratmaya çalışıyorlardır ama hakikaten de köftelerin karabiberi fazla. çalışanlar sıcakkanlı ve güleryüzlü, sahibi olduğunu düşündüğüm sakallı hipster çocuğun da müşterilerle samimi bir ilişkisi var. dükkanlarında bitmek bilmeyen bir kapı sorunu yaşadılar, açılmadı, açılınca kapanmadı falan ama sanırım o sorunu da çözdüler. küçük, iyi niyetli ve şans tanınması gereken bir işletme.
 • hmmm...i beg to differ. köfteleri az pişmiş pisirilebilmek için mük-kem-mel boyutlarda ve gayet de başarılı biçimde sulu ve ve pişmiş ızgara edilmişlerdi (bu ikisi farklı kategorilerde başarılar çünkü doğru boyutlarda bir köfte beceriksiz ellerde dışı yanmış içi çiğ bir hale gelebilir)
  fıstıklı burgere hasta olduk. fıstıklı kebabin çok rafine bir yorumu çünkü fıstıklı kebapta fıstık etin içine karıştığı için yalnızca doku olarak dişe gelir ama tadı biraz kaybolur ama burada sos içinde geldiği icin ayrı ayrı alınıp birbirini tamamlıyor fıstıkla etin tatları. yalnız kucuk bir tavsiye, fistiklinin koftesini ayri olarak biraz daha kuzu ağırlıklı yapsalar daha guzel olur.
 • soğan halkalarını kendileri yapıyor gayet güzel ama ancak çatal çatal yenilebilecek gibi dağınık. ıce tea güzel değil. çilek reçeli falan varmış içinde yapay bir tadı var. hamburgerler gayet güzel. şamburger çok başarılı. porsiyonlar küçük. bir erkek açsa 3 hamburger yemeden doymaz.
 • -ice teasi gerçekten güzel değil. cappy'nin ramazan şerbetini içtiyseniz onun gibi. çay tadı yok, sadece aroma var. evde kendim yapıyorum bunun 10 katı güzel oluyor.
  -şam fıstıklı hamburgerin sosu yağlı geldi, pek sevmedim.
  -cheeseburger'i ve klasik hamburgeri güzel. vejeteryan eh işte.
  -fiyatlar biraz pahalı. standart bir erkekten daha az yiyen benim gibi birinin bile doymak için 3 tane yemesi gerek. yanına bir de içecek söyleyince 30-40 arası bir şey tutuyor.
 • ne yazık ki olamamış hamburgerci. iş sadece bir konsept yaratmakla bitmiyor ne yazık ki. lezzet de arıyor insan yediğinde doğal olarak. vejetaryen burgeri bayağı tatsız ve özensiz. cheeseburger ve şamburgeri de bizden geçer not alamadı. şamburger yiyen arkadaşım sos lezzetli ama köfte dandik dedi kendisinin yalancısıyım. baharatlı patatesler fena değildi. bu kadar kuru yapmazlarsa daha da iyi olacak. yan ürünlerde bir de haşlanmış sebze var ki felaket... fiyatlar yeni nesil hamburgercilerle aynı. fiyat fahiş değil ama tad olarak hakkını vermiyor açıkçası.
 • en sevdiğim burgercilerden biri.
  şamburgerleri favorim, harika bir doğu batı sentezi olmuş bence. antep'in fıstıklı kebabıyla batının burgerini bir araya getirmiş ve çok güzel bir lezzet yaratmışlar.
  top top kızartılmış beşamel soslarına bayılıyorum. içinde jambon parçaları da var sanıyorum.
  kızarmış turşuları da oldukça lezzetli.
  sadece burger değil yan ürünleri de güzel yani.
  mekanın alkol ruhsatı yok ama bitişiğindeki pub ile güzel bir mutualizm kurmuşlar, bir bar gibi oturma düzeni kurulmuş, dış tarafında oturursanız yandaki pub'dan içkini söyleyip, mekana yüzünüz dönük burgerinizi yiyebiliyorsunuz. aynı anda iki mekanda oturuyor olmak gibi, güzel bir his.
 • az pişmiş değil de klasik pişmiş hamburger istiyorsanız söyleyip süper lezzetli iyi pişmiş hamburger yapıyorlar, hafif tatlı bir sosları var gayet lezzetli hamburgerler yapıyorlar.

  ama asıl efsane bol yağlı ama asla rahatsız etmeyen, tuhaf bir sosta marine edilmiş soğal halkaları .... yiyin yedirin ....
 • en iyisi mini house burger'leri gibi geldi, uzerine yedigim şamburger pek tat vermedi, fazla rafine geldi. ayi gibi siparis verdik 2 kisi 4 burger ve yancilari zor yedik, minik diye abartmayin. (1.5 burger yeterdi, duruma gore 1 bile kurtarabilir)
 • muhteşem burgerler yapan mekan , ancak soğan halkalarını gözden geçirmeleri gerek zira soğan halkası demeye bin şahit ister !