şükela:  tümü | bugün
  • bir ay kadar önce moda'da açılan yeni ve mini hamburgerci..
    menüsünde toplam 6 adet burger olan ve adı gibi burgerleri de mini mini olan mekan..
    70 gr burger köfteli cheeseburger+şamburger+acıburger+vejeteryan burger+füme burger ve 40 gr bonfileden bonfile burger yiyebileceğiniz mekan her gün 12:00-02:00 arası açık..
    hepsinden tatmak isterseniz altılı tadım menüsü 50 tl..
  • kendilerine 2 adet tavsiyem olacak. birincisi köftelerinin içi çiğ kalıyor, gramajını değiştirmeden biraz daha ince köfte yaparlarsa aynı pişirme süresinde içi de pişebilir. ikincisi ise köftelerdeki karabiber miktarı, belki bununla bir marka farklılığı yaratmaya çalışıyorlardır ama hakikaten de köftelerin karabiberi fazla. çalışanlar sıcakkanlı ve güleryüzlü, sahibi olduğunu düşündüğüm sakallı hipster çocuğun da müşterilerle samimi bir ilişkisi var. dükkanlarında bitmek bilmeyen bir kapı sorunu yaşadılar, açılmadı, açılınca kapanmadı falan ama sanırım o sorunu da çözdüler. küçük, iyi niyetli ve şans tanınması gereken bir işletme.
  • hmmm...i beg to differ. köfteleri az pişmiş pisirilebilmek için mük-kem-mel boyutlarda ve gayet de başarılı biçimde sulu ve ve pişmiş ızgara edilmişlerdi (bu ikisi farklı kategorilerde başarılar çünkü doğru boyutlarda bir köfte beceriksiz ellerde dışı yanmış içi çiğ bir hale gelebilir)
    fıstıklı burgere hasta olduk. fıstıklı kebabin çok rafine bir yorumu çünkü fıstıklı kebapta fıstık etin içine karıştığı için yalnızca doku olarak dişe gelir ama tadı biraz kaybolur ama burada sos içinde geldiği icin ayrı ayrı alınıp birbirini tamamlıyor fıstıkla etin tatları. yalnız kucuk bir tavsiye, fistiklinin koftesini ayri olarak biraz daha kuzu ağırlıklı yapsalar daha guzel olur.
  • -ice teasi gerçekten güzel değil. cappy'nin ramazan şerbetini içtiyseniz onun gibi. çay tadı yok, sadece aroma var. evde kendim yapıyorum bunun 10 katı güzel oluyor.
    -şam fıstıklı hamburgerin sosu yağlı geldi, pek sevmedim.
    -cheeseburger'i ve klasik hamburgeri güzel. vejeteryan eh işte.
    -fiyatlar biraz pahalı. standart bir erkekten daha az yiyen benim gibi birinin bile doymak için 3 tane yemesi gerek. yanına bir de içecek söyleyince 30-40 arası bir şey tutuyor.
  • ne yazık ki olamamış hamburgerci. iş sadece bir konsept yaratmakla bitmiyor ne yazık ki. lezzet de arıyor insan yediğinde doğal olarak. vejetaryen burgeri bayağı tatsız ve özensiz. cheeseburger ve şamburgeri de bizden geçer not alamadı. şamburger yiyen arkadaşım sos lezzetli ama köfte dandik dedi kendisinin yalancısıyım. baharatlı patatesler fena değildi. bu kadar kuru yapmazlarsa daha da iyi olacak. yan ürünlerde bir de haşlanmış sebze var ki felaket... fiyatlar yeni nesil hamburgercilerle aynı. fiyat fahiş değil ama tad olarak hakkını vermiyor açıkçası.
  • hamburgerleri güzel, köfteler çog bişmiş olsun derseniz bişiriyorlar, hiç içi çığ denk gelmedi bana,

yetişkin bir er kişi doymak içün 3 tane yemeli,

yağğni kanzuk gitse dükkanda stok kalmaz şerefsizim,

tabureleri rahatsız,

ısıtıcılar ufo.,

pattiz kızartmaları, çıbık kraker gibi sert ve kuru.

obejktif yorumlarım bunlardır.

eved.
  • en sevdiğim burgercilerden biri.
    şamburgerleri favorim, harika bir doğu batı sentezi olmuş bence. antep'in fıstıklı kebabıyla batının burgerini bir araya getirmiş ve çok güzel bir lezzet yaratmışlar.
    top top kızartılmış beşamel soslarına bayılıyorum. içinde jambon parçaları da var sanıyorum.
    kızarmış turşuları da oldukça lezzetli.
    sadece burger değil yan ürünleri de güzel yani.
    mekanın alkol ruhsatı yok ama bitişiğindeki pub ile güzel bir mutualizm kurmuşlar, bir bar gibi oturma düzeni kurulmuş, dış tarafında oturursanız yandaki pub'dan içkini söyleyip, mekana yüzünüz dönük burgerinizi yiyebiliyorsunuz. aynı anda iki mekanda oturuyor olmak gibi, güzel bir his.
  • az pişmiş değil de klasik pişmiş hamburger istiyorsanız söyleyip süper lezzetli iyi pişmiş hamburger yapıyorlar, hafif tatlı bir sosları var gayet lezzetli hamburgerler yapıyorlar.

ama asıl efsane bol yağlı ama asla rahatsız etmeyen, tuhaf bir sosta marine edilmiş soğal halkaları .... yiyin yedirin ....
  • bence gayet olmuş hamburgerci. şu an piyasadaki bir çok hamburgerciden çok çok daha lezzetli burgerler yapıyor burası. etin pişme derecesi size yetersiz geliyorsa belirtin. bana göre gayet kararında; kupkuru, yanmış, kömür yerine sulu ve lezzetli bir köfte yiyorsunuz. sosları çok iyi, ekmeği güzel. acı soslu burger sınırlarınızı zorlayabilir, ama buna rağmen çok başarılı. tek sıkıntı 1 burger ile doymuyorsunuz, 2 burger + patates ya da kızarmış keçi peyniri topları alınca ben çok güzel doyuyorum, bir çok insan için bu da yetersiz kalıyor. 2 minnak burger, bir side dish ve içecek 28-30tl civarı, diğer burgercilerden fazla değil yani (mc çöplük dışında bir yemek kültürünüz olduğunu varsayarsak) ama bununla doymazsanız o zaman evet pahalı gelebilir. fiyatlar gerçekten biraz yüksek yani. benim gibi kararsızlar için de çözüm 2 kişi gibip 6lı tadım menüsü söylemek ve böylece hepsinin tadına bakmak olabilir :)
  • kadıköy'ün göbeğinde, ne yazık ki ofisimizin de hemen dibinde, çok başarılı hamburgerlere sahip mekan. çalışanları da çok güleryüzlü.

yiyin yedirin.