• (bkz: yobaz, lütfen.)

yıllar sonra gelen edit: sanırım başlık başa kalmış. bir yobaza ufak bir ricada bulunmuştum.
  • benim bu. hatta tavanı da tamamen açıyorum ki dört bir yandan esen rüzgar bacaklarımın arasında fırtınalar koparsın, o elbisenin üst kısmı rüzgarın şiddetiyle yukarı kıvrılsın ki iki yanımdan geçen herkes şehvani duygular içerisinde kıvrım kıvrım kıvransın. arkadaşlarım böyle yapınca beni trafik canavarı olarak niteliyor. ama ne yapsaydım yani? yaradanın eserini kuldan saklamak olmaz şimdi.
  • halk otobüsünde önündekini fortlayıp aynı zamanda yolda giden arabaların içini dikizleyen sapık piçleri azdıran kadındır.
  • işte o kadınların hepsi!

edit: mesaj geldi, link ölmüş. ekşi görsel ile yenilendi. uzun ömürler dilerim.
  • gaz pedalı değilseniz sıkıntı yoktur.
    oturan kadının minisini nereden gördün be hey!?
  • haklısınız bunu düşünerek araç içi üniformaları üretilmeliydi(!) ben de tepeden bakan sapıklar için dışarıyı göstermeyen otobüs camları öneriyorum!
  • senelerdir toplu taşımada, pencere kenarında oturdum. ama yanımda duran arabanın içine, şoförün elbisesini görecek kadar bakmadım. kaldı ki arabanın üstü açık değilse veya içine dikkatli bir şekilde bakılmadı sürece, şoförün bacaklarını göremezsiniz. o yüzden röntgencilik maceranızı, ahlak dersi diye yutturmaya kalkmayın.

bu arada merak ediyorum da erkek şoförlerin şort giyip giymediklerini kontrol ediyormusunuz.
  • desteklediğim kadındır.mini etek candır canandır.irak'a, iran'a çevirdiniz lan ülkeyi.oldu olacak kadınlarımız kara çarşafla gezsin, gerçi ona bile tahrik olur bu eli sikinde oçları...
  • mini elbisesiyle toplu taşımaya binemeyecegi için otomobiline binmistir. ancak yine teshirci olmuştur, yine yaranamamistir.

başlığı acandan daha iyi hayat kosullarina sahip kadındır. helaldir. hoş olsundur.
hesabın var mı? giriş yap