şükela:  tümü | bugün
  • tam bir hanzo erkek.

neymiş dışarıda mini etek giyemezsin, giyeceksen de evde giy aşkımmış. allah allah ya? o zaman neden giysin ki?

sanki senin için giyiyor o mini eteği salak şey. kendileri için giyiyorlar onlar appptall!

sanki mini etek bir fantezi ürünü bu barzolara göre arkadaşlar. o yüzden sadece benim için giy diyor utanmadan.

pomçik yengeniz bir mayo markasının reklam yüzü, ben bir şey demiyorum. çünkü bir birey o. ama siz ne anlarsınız be.
  • türkiye de gay olmak zorken, cd olmak çok daha zor acısını paylaştığım arkadaş cümlesi.
  • çağdaş ve medeni ülkelerde asla görülmeyecek erkek türü. tam bir hanzo. koca norveç'i gezdim. bir tane böyle erkek görmedim. hatta dışarıda giyilmesi için teşvik ediyor uygar norveç delikanlısı. ancak gel de bunu bizim hacimsiz çomarlara anlat. ah ortadoğulular...
  • (bkz: pomçik)
  • kimileri norveç ile kıyaslama yöntemiyle hanzoluk tespitinde bulunabiliyor.

norveç'te ben de teşvik ederim kardeşim. bu maharet değil.

norveç'tekileri getir buraya bakayım. 2. hafta sonunda nasıl etekli sayısı azalıyor bak bakalım.

sizler gibileri yüzünden var işte bu ülkede böyle bir gerçek. en eğitimlisinden en beyefendisine dediğiniz adamlar, arkadaşı mekanda lavaboya giderken neresine bakıyor, neler düşünüyor; bunu oturup konuşalım isterseniz.

tanım: sen, ben, biz.
  • asrın yalanına gel "kadınlar aslında kendileri için mini etek giyerler". güzel palavra, yersen. sen şimdi kendi bacaklarını görmek için giyiyorsun o eteği tabi ben de öyle düşünmüştüm zaten. "kadınlar aslında kendilerine ve hemcinslerine güzel görünmek isterler" bu nedenle de sadece kendileri ve hemcinsleri için makyaj yaparlar, kendileri için mini etek giyerler, kendilerini iyi hissetmek için alışverişe giderler. yav he he.. kim ne giyerse giysin çok ilgilendirmiyor ama kadınların her fırsatta dile getirdikleri bu yalana hem kendilerini hem de erkekleri baya baya inandırmışlar. iyi de sen hiç bakkala, manava, pazara vs. giderken makyaj yapan, güzellik bakımı yapan kadın gördün mü? veya yiğit bulut'u tenzih ederek söylüyorum, sen hiç kafasına jöleyi kendisi için süren erkek gördün mü? elbette bir insan önce kendisini beğenmelidir ki daha sonra karşısındakini etkileyebilsin. burada kendini beğenmek bir ara hedeftir ama kendini karşı cinse beğendirmek nihai hedeftir. hiç kıvırmayın.
  • ruh hastasının önde gidenidir.

kendine olan güvensizliğinin cezasını size çektirmek için elinden geleni yapar. istediğini yaparsanız, dahasını ister. bunun da sonu yoktur. hiçbir zaman tatmin olmaz ve elinden gelse sizi evden bile çıkarmaz.
    uzak durulması gereken erkek tipidir.
  • namusuna sahip çıkan erkektir.
    karınızın bacaklarını ve özel uzuvlarını diğer erkeklerle paylaşmayın. bu konuda kırmızı çizgilerinizi belirtin.

mine etek giydirmediğiniz zaman hanzo diye nitelendiriliyorsunuz olsun şöyle bir düşünüldüğünde 'gavat' diye nitelendirilmekten daha iyidir.
  • sağolsun lütfetmiş olan erkektir. kendi gözü gönlü açılsın diye cahilliğiyle hanzoluğuyla bencillik sınırlarındadır ve kendisiyle birlikte olan hatuna akıl fikir dilediğimdir.

giyinme tercihi bireye özgü bir hak ve özgürlükken bunu nasıl oluyor da başka biri nimet veriyor, o hakkı kendi sana bahşediyormuş gibi sunabiliyor? aklım almıyor. köleleştirip kısıtlayan, kendine güveni olmayan yazıklarda olan kişilerdir kadınını bu ve bunun gibi şeylerle kapatmaya çalışanlar.
    kadın nerede nasıl giyineceğini biliyorsa erkek o'nu uyarmaz zaten. kendini bilen, geliştirmiş akıllı bir kadın da böyle bir zeka yoksununa boyun eğmez diye düşünüyorum zaten.