şükela:  tümü | bugün
 • tam bir hanzo erkek.

  neymiş dışarıda mini etek giyemezsin, giyeceksen de evde giy aşkımmış. allah allah ya? o zaman neden giysin ki?

  sanki senin için giyiyor o mini eteği salak şey. kendileri için giyiyorlar onlar appptall!

  sanki mini etek bir fantezi ürünü bu barzolara göre arkadaşlar. o yüzden sadece benim için giy diyor utanmadan.

  pomçik yengeniz bir mayo markasının reklam yüzü, ben bir şey demiyorum. çünkü bir birey o. ama siz ne anlarsınız be.
 • evet kardeşim sana göre hanzoyum ama bu da benim hanzoluğum gerçeğini kanıtlaman için daha doğrusu önermeni doğruluk olarak göstermiyor. bu konuda eşim ile anlaştıktan sonra senin koca ağzının konuşmasının bir anlamı yok.
 • türkiye de gay olmak zorken, cd olmak çok daha zor acısını paylaştığım arkadaş cümlesi.
 • çağdaş ve medeni ülkelerde asla görülmeyecek erkek türü. tam bir hanzo. koca norveç'i gezdim. bir tane böyle erkek görmedim. hatta dışarıda giyilmesi için teşvik ediyor uygar norveç delikanlısı. ancak gel de bunu bizim hacimsiz çomarlara anlat. ah ortadoğulular...
 • asrın yalanına gel "kadınlar aslında kendileri için mini etek giyerler". güzel palavra, yersen. sen şimdi kendi bacaklarını görmek için giyiyorsun o eteği tabi ben de öyle düşünmüştüm zaten. "kadınlar aslında kendilerine ve hemcinslerine güzel görünmek isterler" bu nedenle de sadece kendileri ve hemcinsleri için makyaj yaparlar, kendileri için mini etek giyerler, kendilerini iyi hissetmek için alışverişe giderler. yav he he.. kim ne giyerse giysin çok ilgilendirmiyor ama kadınların her fırsatta dile getirdikleri bu yalana hem kendilerini hem de erkekleri baya baya inandırmışlar. iyi de sen hiç bakkala, manava, pazara vs. giderken makyaj yapan, güzellik bakımı yapan kadın gördün mü? veya yiğit bulut'u tenzih ederek söylüyorum, sen hiç kafasına jöleyi kendisi için süren erkek gördün mü? elbette bir insan önce kendisini beğenmelidir ki daha sonra karşısındakini etkileyebilsin. burada kendini beğenmek bir ara hedeftir ama kendini karşı cinse beğendirmek nihai hedeftir. hiç kıvırmayın.
 • sağolsun lütfetmiş olan erkektir. kendi gözü gönlü açılsın diye cahilliğiyle hanzoluğuyla bencillik sınırlarındadır ve kendisiyle birlikte olan hatuna akıl fikir dilediğimdir.

  giyinme tercihi bireye özgü bir hak ve özgürlükken bunu nasıl oluyor da başka biri nimet veriyor, o hakkı kendi sana bahşediyormuş gibi sunabiliyor? aklım almıyor. köleleştirip kısıtlayan, kendine güveni olmayan yazıklarda olan kişilerdir kadınını bu ve bunun gibi şeylerle kapatmaya çalışanlar.
  kadın nerede nasıl giyineceğini biliyorsa erkek o'nu uyarmaz zaten. kendini bilen, geliştirmiş akıllı bir kadın da böyle bir zeka yoksununa boyun eğmez diye düşünüyorum zaten.
 • bir sonraki adımda;

  (bkz: sevgilinin karşı cins kankası ile tatile gitmesi)'ne vize vermeyecek erkektir.

  giyse ne olur?

  - zaten kadına güvenmiyorsan veya seni sevmiyorsa her türlü aldatır, istersen çarşafa sok engelleyemezsin,
  - türkiye şartlarında tecavüze uğrama ihtimalini artırıp üzerine tacizciye "haksız tahrik" indirimi ikramında bulunur.
 • norveçli erkeklerde kızların bacaklarına, memelerine bakıyorlar. bakmıyorlarsa erkekliklerini sorgularım. mesele norveçli erkeklerin buradakilerin aksine bu hayallerini gerçekleştirmek için bu kızları zorlamamaları, medeni bir şekilde sorup ret cevabı aldıklarında kabullenmeleri.