şükela:  tümü | bugün
 • şudur: bugün canım mini etek giymek istedi, yarın da pantolon giymek isteyebilir, veya uzun etek, şort, bermuda, pantolon etek vs vs.... kimse ne giydiğime karışamaz! giydiklerimden mesaj çıkarmak isteyenler beni türbanla üniversiteye girip mesaj vermeye çalışan hemcinslerimle karıştırmasınlar!
 • -yiğidin malı meydandadır derken iyidi ama!
 • - ulan gene mi sen?

  hatta smsle filan değil eski usul sigara dumanı ile verilmiş mesajdır.

  hayır kızı sigara içerken dikizliyoruz, mini etek giyerken dikizliyoruz. o değil de abisi babası filan yakalayacak, kıracak ağzımızı burnumuzu o olacak...
 • "bacaklarım güzel"
 • haberim olmadan verdiğim mesajlar bütününü teşkil eder.
  ulan ne çok mesaj veriyormuşum meger. sigara günde bi paket. hele bi de 1. tayyip yasaklarından sonra hiç sektirmiyorum, bi paket kesin artısı var eksisi yok. en az günde 20 mesaja tekabul ediyor içtiğim her sigara hastalıklı beyinlerde
  sigara içen kadın görünce gözünü kapattığını söylüyor birileri. kuvvetle muhtemel şebeklikten. ama bir kısmını da taşımıyor değil beyinin az sayıdaki kıvrımında buna eminim.
  çünkü kadın tahrik unsuru. bırak mini etek giymemizi bırak sigara içmemizi varlığımız bile bu gibiler için tahrik unsuru. değil mi ki açık bıraktığınız her saç teli için binlerce yılan saldıracak saçlarımıza. siktir et güzelim biz aklen ve dinen dun yaratıklarız değil mi ?
  tck bile aklen eksik gördüğüne ceza vermiyor tanrı mı verecek canımın içi? e zaten tanrı gözünde de dinen ve aklen eksiğim o zaman cezam da ona göre olacaktır değil mi balkabağım?
  o zaman beni sigara içerken görüp mesaj vermeye çalıştığımı falan söylemeye kalkarsan kırıveririm kafanı şebeklik yapıyor yapmaya kalkışıyor demeden. kırarım kafanıve allah bile bana ceza vermez güzelim.
  civarımızda dolaşmayın, girin boktan fare deliklerinize bakmayın bize. biz de hem sizi hem de kendimizi günaha sokmayalım olur mu?

  kadın görünce yıkılan gelenekselliğinize değerlerinize tüküreyim rezil herifler.

  ha bi de rica ederim kimse bana 'niçin bu tip zihniyeti muhatap alıyorsun' falan diye sormasın artık. bazı hırtlar özellikle grotesk örnekler verip pislik niyetlerini dillendire dillendire konuştura konuştura normalize etmeye çalışıyorlar ve bundan çok sıkıldım artık. sukut ikrardan gelir sözünün benimsendiği topraklarda göte göt demenin vakti geldi de geçiyor artık.
 • "nasılbirdemokrasiistiyoruz konuya sıkıldı gene. ilham vereyim."

  (bayi toplantısından dönerken, ekim 2009, altunizade)
 • bence çok güzel bir mesajdır. her fıstık mutlaka mini etek giymelidir. yalnız mini eteğini iki de bir de çekiştiren kadınların vermek istediği mesajı çözebilen bir denklem var mıdır onu bilmiyorum. ya da bu çekiştirme dedikodu ile farklı anlamdadır ama bu da konumuzla ilgili değildir sanırım.
 • "author daha iyiydi şerefsizim!"

  mini etek giyen kız, 19, istanbul
 • "aşağılarda buralara ait olmayan bir şey arıyorsun. oysa aynaya baksan aradığını orada göreceksin" dir.