şükela:  tümü | bugün
32 entry daha
 • hakkında benimle beraber gereksiz yere 55 entry girilmiş sıçmık. fatih tezcan gibi tiplerin televizyona çıkartılıp konuşturulduğunu torunlarımızdan saklamamız gerek. insani koşullarda adres bile sorulmayacak tipler gece gündüz ahkam kesiyor.
 • tespitin bokunu çıkarmak böyle bir şey olsa gerek. kadına tahrik olmayayım derken erkeğe tahrik olmayı keşfedecek bir irade varsa, (olmayan bir şey keşfedilemeyeceğine göre) o kişi zaten heteroseksüel değildir. ki bu da demek oluyor ki; kişi kadına tahrik olmamak için zaten özel bir gayret sarfetmemiştir. yahu böyle kimliğine kılıflar uyduracak malzeme peşinde koşan bu muhafazakar homoların hali tam bir trajikomedi!
 • ne alaka ulan ne alaka, o kadar da değil be...ne biçim bir ülkede doğdum ulan ben, nasıl kafalar lan bunlar...yalakalıktan mıdır, alayı deli midir çözemedim...

  aklı başında insanları zıvanadan çıkartan açıklama denemesi...
 • hay ne nefsmiş arkadaş ya bu adamlara bu kadar mı zor geliyor nefsine hakim olmak? hiç mi irade yok sende be adam?
 • tanımlanamayan zekaları sahipleri üzerinden adlandırmayı tercih ediyorum son günlerde.
  örneğin ufuk uras'ın zekası gibi. baştan söyleyeyim hakaret falan etmiyorum, düşük veya yüksek olduğu ile ilgili bir şey söylemiyorum. sadece bu tür zekaları klasik olarak kullandığımız skala üzerinde değerlendirmek mümkün değil. bambaşka bir düzlem gerekiyor. ama işte geleneksel olarak değerlendiremediğimiz için fenomenin görüldüğü örnek üzerinden isimlendirmek en doğrusu.
  fatih tezcan da böyle bir fenomen. bu cümle de tam olarak fatih tezcan zekasının bir örneği. biz ölümlülere sadece huşu içinde bu zekanın kendini ortaya koyuşunu izlemek kalıyor.
 • potansiyel gizli ibne sozu.
 • çoğu sözlük yazarının aklının almadığı benimkinin hiç almadığı bir açıklama.

  acaba biz mi bir şeyleri kaçırıyoruz diyeceğim de... yok arkadaş! adam ciddi ciddi 'açık saçık' giyinen(mini etek giyen) kızlara karşı asla boş duramayız, taciz ya da tecavüz etmeden sönümlenirsek de cinsel hayatımızdan soğuyup homoseksüelliğe yöneliriz demiş. hastanız amk cidden hastanız. tedavi olmanız gerek.
 • (bkz: yobaz)

  "apışının arasıyla düşünen
  yaratanı yapma dese de yapar
  ölünce elbet herkese bir ev var
  ve bir kısmının manzarası ateştir"
37 entry daha