şükela:  tümü | bugün
 • mini etek giydiği için çekiştirilen kızlardan çok daha masumane ve güzellik önlemlerini ön planda tutan kızlardır. oğlum bırakın giysinler lan... sevgiliniz de, kardeşiniz de, herkes istediğini giysin... dünya biz böyle olduğumuz için böyle anlayın artık. bacak görünce tahrik oluyor, o bacaklara sahip olunamayacağını anladığın anda da vurun kahpeye diyoruz.

  neymiş edendim, madem giymiş neden çekiştiriyormuş ? giymiş madem otururken kalkarken neden olay yaratıyormuş ? oğlum kız senin benim için mi giyiyor bi kere eteği ? kız bacağına bakıyor, beğeniyor bacağını ya da bir babet, sandalet, çizme falan beğenip içinden; "aa bak bu benim yeşil eteğimin altına harika durur" diyor alıyor. yani bize geldiği gibi, "şu eteğimin boyunu iyice bir kısaltıyım da akşam barkadaki abazaları civarımda toplıyim" demiyor.

  şunu anlayalım artık; benim mesala kolum kaslıysa tshirt giyer bir de katlarım kollarını orhan gencebay stili. senin döşün kıllıysa ve seviyorsan bu özelliğini açar yakayı bağrı gömlekle gezersin arkadaş. falancanın bacağında dövme vardır, ılık esen ilk rüzgarla çeker sandaleti, bermudayı yaz bitene kadar da çıkarmaz...

  şu da bir gerçek ki, biz bile en erkek halimizle bazen çevrenin üzerimizde yarattığı etkiye göre gömlek düğmemizi ilikler, t shirt kolumuzu açarız. kulağımızdaki küpeyi bile çıkarırız belki, girilip çıkılan ortama göre. madem en erkek halimizle biz bile yapıyoruz bunu, kızlar da kendileri için giydikleri dekolteyi, yine kendilerini rahatsız eden bir çevre etmenini göz önünde bulundurarak düzeltme yoluna gidebilir..

  doğru söyleyin lan... yoksa bizim burda asıl sinir olduğumuz şey, karşısında açılıp saçılınan değil de, çeki düzen verilen kişi olmak mı ? bunun da çözümü basit. o tacizkar bakışlara, o bıyık büren tavırlara, o eteğe odaklı ayarlanan saygı sınırına ufak bir ayar çekersek, insanlar da artık rahatsız olmaktan kurtulur.

  tanımımı tam bir romantik köşe yazarı edasıyla baştaki mesajı sonda da vererek bitiriyor, "bugün yine çohsel giyinmemişsin hayatım" diyebileceğimiz hatunlarla bir ömür mutluluklar diliyorum,

  dünya biz böyle olduğumuz için böyle.
 • bunlardan biri olmam için yeni aldığım eteği giymem yetti. yürüdükçe yukarı çıkıyorsa çekiştirmeyeyim de ne yapayım boynuma kadar çıksın mı etek? tabi bu duruma düşmemek için bi daha giymem o eteği giymem,ayrı konu.
 • "yıkadım da çekmiş mi ne?" görüntüsü vermeye çalışıyor olabilir.
 • madem çirkinim, madem burası türkiye o zaman giyerim mini eteğimi. aaa hala mı bakmıyolar ceketinin kolunu tutar çekiştiririm o zaman "bana bak sen niye bana bakmıyosun?!" diye -türk kızı

  (bkz: #33131703)
 • mini etek, mini etek de olsa, belli bölgeleri kapatan bir giysidir, olması gerektiği gibi. ama, sıyrılan bir mini etek, o kapalı durması gereken bölgeleri açığa çıkaracaktır. o yüzden de çekiştirilmesi gerekir ki her zamanki haline dönsün.

  mini etek giyip çekiştiren kızı kınayanlar, mini etek giyen kızın amacının heryerini topluma göstermek olduğunu sanan abazalardır. hadi şimdi dağılın.
 • (bkz: set up)
 • pileli ise pekala normal olan bir durumdur.
 • çirkin türk erkeğine dert olmuş kızlar.
 • abazan bakışlardan rahatsız olup, bunu bir nebze olsun azaltmak için yapılan davranıştır.
 • mini eteğin etkisini maksimize eden kızlardır.

  öyle kendi halinde mini iken yeterince dikkat çekmediğinden çekiştirme efekti ile ortamdaki testosteron oranında tavan yapma ihtimali artar.

  mini zöge: yok artııık