şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
  • yaz mevsimini biraz anladım da, özellikle kış aylarında ne amaçla giyildiğini merak etmekteyim. bunun amacı ne yani? hani düğün, nikah gibi yerlerde giyilmiyor bildiğim kadarıyla. oralarda bayanlar genellikle abiye elbise giyiyor şık görünmek için. günlük giyilebilecek bir giysi türü de değil. rüzgar, hava koşulları vs. gibi durumlarda da kullanılması mümkün değil. giydiğinde her ortamda rahat hissedebileceğin bir elbise değil. aşırı özgüvenli, vücudunla barışık olmak gerekiyor bunu giymek için herhalde ya. "insanlar bakar mı acaba?" kafasında sürekli etrafı izlemen gerekiyor. ayrıca subjektif bir yorum yapacağım, yakışmıyor bayan arkadaşlar. etek zaten biçimsiz de, estetik harikası bir vücut sahibi olmayanlar giydiği zaman iyice biçimsiz bir görüntü ortaya çıkıyor. güzel diyenler de muhtemelen, etrafta sağda solda hiç göremediği için yükselen orta doğulu adamlar yani. bu coğrafyada dikkat çeker ancak.
  • erkekleri tahrik etmektir.
    konuyu kilitleyebilirsiniz.
  • keyfimizin kahyasının öyle istemesi.
  • kıyafet giyinmenin mantıklı açıklaması ne ise odur
  • takım tezgahı sergilemek.
  • isteyen o gün canı elbise ya da etek giymek isterse ya da her ne giymek isterse giyer ve bu sizi hiç ilgilendirmez.aaa beğenmiyor musunuz, o zaman yallah arabistana.

edit: bu entryden dolayı baya linç edilmişim.. ilk lincim çok heyecanlıyım mazur görün. böyle önyargılı, insanları kalıplaştırmaya ötekileştirmeye çalışan konu başlıklarında bir miktar fazla sinirleniyorum. insanları etek giydi diye ilgi arsızı o, dikkat çekmeye çalışıyor ya da sakalı var diye o da o taraftan diye ayırmak ne kadar doğru yani? insanların bilinçaltına yerleştirilen bu tarz düşünceler bazı hastalıklı beyinlerde kan donduran sonuçlara yol açıyor. bu yüzden sinirleniyorum diye bana değil konuyu açanla muhattap olmanızı dilerdim.. neyse siz en doğruyu bilirsiniz yine de.
  • yakışıklı ya da zengin ya da güçlü erkeklerin ilgisini çekmek. geri kalan tüm sebepler uydurmadır, kafalamadır, ayakta adam uyutmadır.

not: kuyruk acım yoktur, kabullenmek istenmese de gerçek budur.
  • giyebilecek kadar düzgün fizikli olmak
432 entry daha