şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
41 entry daha
  • burada sanane, kimse karışamaz tarzı cevap veren geri zekalılar:

adam karışmıyor zaten. sadece bu eylemin sebebini merak ediyor.

- insanlar neden et tüketir?
    - sanane be grzklı.

işte tam da böylesiniz.

tanım: hedeflerindeki erkeklerin dikkatini çekmek içindir.
  • isteyen istediğini giyer tabi de ben giydiğim zaman iş yerinde olay oluyor.

neymiş efendim çok afedersin yarrağım gözüküyormuş.
  • yakışıklı ya da zengin ya da güçlü erkeklerin ilgisini çekmek. geri kalan tüm sebepler uydurmadır, kafalamadır, ayakta adam uyutmadır.

not: kuyruk acım yoktur, kabullenmek istenmese de gerçek budur.
  • erkekleri tahrik etmektir.
    konuyu kilitleyebilirsiniz.
  • keyfimizin kahyasının öyle istemesi.
  • sen kalk ekşi sözlük gibi bir platform da allahın varlığını bile sorgula ama etek veya bir şey olduğu zaman sanane

tamam da senin etek giymen normalken bunları sorgulayan bireylerin normal olmaması ne kadar saçma?

kusura bakmayın da bazı konularda insanların eleştirmesine bile tahammül edemiyorsunuz sen nasıl o eteği giydiysen birileride neden giydiğini merak edebilir. sana ben etek giydiğin için veya x bir şey giydiğin için yaşamına saygı duyduğum gibi sende benim eleştirilerime saygı duymak zorundasın.

not: hava bu kadar soğukken etek giyilmesi gerçekten çok ilginç bir olay. sebebini bende gerçekten çok merak ediyorum. çünkü insanın üşümemesi imkansız. kendinize bu eziyeti niye yapıyorsunuz?
  • - 10 derecede giyen gördüm. hormonal bir olay galiba bu götünü göstermek arzusu diye düşünüyorum.
  • guzel bacaklari gostermek. gostermesi anormal olan cinsel organlar disinda, her iki cins de guzel duzgun olan yerlerini gostermekte serbesttir ve gostermek isterler begenilmek icin genelde.
  • (bkz: dişiliklerini sergilemek) kendini dölleyecek karşı cinsler arasında rekabeti arttırmak.

insan nekadar gelişmiş bir memeli olsada bilinç altında vahşi bir canlıdır.
  • karşı cinsi etkilemek için. insanoğlunun en temel ihtiyaçlarındandır cinsellik. ancak toplumsal yaşamla birlikte oluşan süperego kavramı yüzünden biz bu tarz davranışlara kılıf uydurma gereği bulduk. mesela iki insanın birbirini arzulamasına aşk dedik sevgi dedik ama nedense cinsellikle ilgili en ufak bir kavram oluşturmadık :). mini etek, güzel giyinmek, sakal bırakmak, kolye takmak, saçlara fön yapmak ....vs dişisini etkilemek için kuyruğunu kabartan tavuskuşunun davranışından pek de farklı değil. tek fark tavuskuşu bu davranışı için bir kılıf uydurma ihtiyacı duymuyor. tek arzusu türünü devam ettirme.
397 entry daha