• yahu bu platformda kısa paça pantolon giyen erkekler (ki sevmem ve asla giymem) hunharca eleştirilebiliyor. beyaz çorap giyen erkek eleştirilebiliyor. kimse gelip başlığa ağzını yaya yaya sa-na-ne yazmıyor da konu kadın kıyafeti olunca neden böyle bir riyakarlığa düşüyorsunuz onu anlamıyorum ben de. giyene karışmam isterse mayo ile gezsin fakat insanlar bu konu hakkında anonim bir platformdan soru sorunca da karışmayın. nasıl ki kışın erkeğin dapdar bir body üst ile sokağa çıkması salakça ise bu da öyle işte. bu kadar kasmayın yahu. kadınlara yaranıcam diye birbirinizi eziyorsunuz. az karakteriniz olsun.
  • sen giyme ayı
  • canım istedi, hoşuma gitti, bunu giyinmek istiyorum, kendimi böyle beğendim
  • düğünlerde,yemeklerde vazgeçilmezimdir..yakıştığını düşündüğüm için giyiniyorum asla tahrik amaçlı olmaz,olamaz..gayet şık buluyorum..abiyelerim bile minidir..kışın bile giyerim koton çorapla falan..yazın da mini kot etek ve spor ayakkabi kombinim için çılgınlar gibi bronzlaşirim.
  • keyifleri gereği istediklerini istedikleri gibi yapmakla yükümlülerdir de ondan.
  • aga bize ne ya? amaaaan.
  • tam aksine mini etek giymemenin mantıklı bir açıklamasının olmadığını düşünüyorum. bir kere görsel olarak göze hitap eden bir giysi. insanın kadın olası geliyor, aynaya bakınca kendini alımlı görmek kadar kişinin gurunu okşayan çok az şey vardır. yaz günü biz erkekler cüzdanı, sigarayı, anahtarları kot pantolonumuza sokuşturup sıcaktan pişik olacak seviyelere gelirken; hanımefendiler çekiyor mini eteğini, gerekli buldukları yan parçaları çantalarına atıp püfür püfür geziyorlar.
  • pantolon giymenin mantığını sorgulamaktan farksız. o gün canım etek giymek istemişse giyerim. ertesi gün istersem tayt eşofman takılırım. soğuk havada giyiyorsak da giyiyoruz size giren çıkan ne tam olarak.
  • beğenilmek için tabiki, başka ne için olacak.
  • uzun ve güzel bacaklı kadınlar için bir sergileme sanatı.aman lütfen kaba kaba bacakları olanlar giyinmesin.benimetekler midi mesela.haddini bilcen.
hesabın var mı? giriş yap