1. esasen ben böyle sikişli sokuşlu başlıklar açacak bir insan değilim. bu tarz kelimeler bana çok uzak zira. fakat yine de değinilmesinde yarar var. bunun için sizlerden şimdiden özür diliyorum.

mini etek gibi sözüm ona giysiyi giyerek götünü başını seyrüsefer eylettirmekle kalmayıp, oturduğu yerden de bacaklarını aralamak suretiyle tangasını gösteren edepsiz bazı hatunların, erkeklere hayal edecek bir şey bırakmamalarından mütevellit, onların hayal dünyalarının içine sıçmaları durumudur. vardır böyle boktan durumlar.

bugünün dünyasında tangasından, mini eteğine, jartiyerinden, file çorabına kadar bir sürü ahlaksız yoz giyim tarzlarının hatunların hemen hepsi tarafından kullanıldığını biliyoruz. bu tarz giysiler insanların vücutlarını teşhir etmek amacıyla ortaya çıkarılmış sözüm ona giysilerdir. genç kızlara özellikle mini etek adı verilen yoz giysiyi giydirmek suretiyle stratejik bir plan dahilinde türkiye toplumunun kendine has ahlaki ve manevi şuur dünyasını altüst etmek maksadıyla gerçekleştirilen bu iğrenç eylemler karşısında çaresiz kalmış durumdayız. aslında kimse benim bunlara karşı olduğumu düşünmemeli. zira zikimde değil. lakin benim karşı olduğum tek şey; bu tarz kıyafetlerin toplumsal bir takım ahlaki normlarına aykırı olması ve topluma açık olan umimi mekanlarda giyilmesi.

arkadaşım gittiği çay bahçesinde, taş gibi hatun olarak adlandırığı sözde hanım kızın(!) süper mini diye tabir edilen giysi ile tam karısına oturduğundan bahsetti. kızın içine kırmızı bir tanga giydiğini fark eden müspet arkadaşım, belki de herkesin görmek isteyeceğini sandığı olaya, sanki o atmosferle hiç karşılaşmamış gibi umursamaz yaklaştığından ve kafasını diğer tarafa çevirdiğinden bahsetti ve bana "ya hacı, hayal edecek bir şey bırakmıyorlar artık amına koyim. önceden bu kadar göremezdik ve hayal ederdik. daha iyi olurdu. şimdi herkes götü başı açık geziyor." dedi. bende bu düzenin ne yazık ki insanları bu hale getirdiğinden bahsederek onu teselli etmeye çalıştım.

bakın arkadaşlar bunu şunun için anlatıyorum; süper mini denilen giysiyi giymek suretiyle kendilerini seksi zanneden kadınlar, lütfen bu kötü alışkanlıklarından vazgeçsinler. emin olun erkeklere hayal edecek bir şeyler bırakmanız sizi daha seksi yapacaktır. götünüzü başınızı açmanız sizi çekici yapmayacaktır. bunu o küçük aklınıza kazıyın. çünkü; türk erkeği, son yıllarda cıbıl cıbıldak bir vaziyyette ortalıkta arz-ı endam eden bir kısım hanım kardeşimize itibar etmemek suretiyle bir bakıma yola getirmeye başlamıştır. uyarmadı demeyin zira sikimde olmazsınız. çünkü ben arkadaşımdan bunu öğrendim.

saygılarımla!
  2. iddia edildiği gibi bazı erkeklerin hayal dünyasını "sikememiş" mini etekle frikik veren kişidir.

öyle olsaydı böyle uzun uzun fantezi tadında hayallerini anlatan tipler olmazdı. o arkadaş artık nasıl bir tipse süperman gibi göz var, tabi eğer hayal değilse.

adamın önüne duvar örsen frikikten görünen kırmızı tangayı yine görecek. yoksa oturan kadının iç çamaşırı tipinin tanga olduğunu gören göz başka kimde olabilir ki? ya hayaller alemindeki bir sapık ya da kızılötesi gözlere sahip bir süper sapık.

mini etekle frikik verenin hayal dünyasını sikmesi hakkında bilgi verin