• bakın samimi şort giyicilere lafım yok, ama bazıları beni kalpten götürmek istiyor, ben onlara karşıyım!!
  • bana kalırsa serin tutan giyisi yazlık uzun etektir, hani böyle ince olup rüzgarda dalgalanan türden olurya. ve aslında bakılacak olursa o etek hakikaten serin tutar, zira güneş almaz ve eteğin az bir esinti ile birlikte dalgalanması bacaklara vantilatör etkisi yapar ve hatta esinti olmasa da yürürken dalgalanması bile kendini serinletir gibime geliyor. mini şort giyen kızın asıl amacı serinlemek gibi dursa da birazcık kendini belli etme niyeti de olabilir gibi. hadi ama itiraf edin.
  • o kızın kafasında yakışıklı erkeklerin ilgisini çekmek var. yakışıklı erkeğin dişi karşılığı şunlar oluyor.

sen onu gördün ama o seni görmedi mi? o zaman sen, en yakışıklı olduğunu düşündüğün zamanlarda bile şunlara benziyorsun. ben şişman değilim, üstelik vucudum güzel diyorsan da busundur.

sen yolda yürürken çirkin kızların varlığını fark ediyor musun? hah, işte o da senin varlığını ancak o kadar fark ediyor.

şimdi ulaşamadığın bu ciğerle ilgili ne istiyorsan söyleyebilirsin.
  • geçenlerde bizimkileri ziyarete yazlığa gitmiştim. sonra markete götürdüm bizimkileri onlar alışveriş yapıyorlar bende marketin içinde dolanıyorum. ardından bir kız gördüm, uzun boylu, baya güzeldi. üstünde askılı beyaz ince bir tshirt altında da mini şort vardı. güneşten yanmış kızarmış tavuk gibi dolanıyordu marketin içinde.

arkasını döndüğünde poposunun yanakları gözüküyordu. ben tabi o manzarayı görünce direkt moralim bozuldu. anca bakarsın diye içimden söylenip neyse dedim gittim. reyonların arasında dolanıyorum. birden bu kız çıktı karşıma. olamaz dedim, görmek istemiyorum o muhteşem poponuzu hanımefendi diye içimden söylenirken bir anda önümde eğildi, reyondaki pirinçlere bakıyor. bir anlığına eğilip kızın kıçını ısırmak o kadar çok geçti ki içimden o manzara karşısında... ne kadar büyük bir çomar olduğumu fark edip, o gün bu gündür kendimden soğudum.
  • siktirmek istiyorsa bile her isteyene siktireceğini sananlara dert olmuş kızdır.
  • varsayalım bir amacı var . ama sen asla o amacın bir tarafı olamayacak kadar aciz ve sapık ruhlusun birader.
  • mini şort giymektir
  • hayır a.q. rahat desen rahat değil diyene takıldım...

nereden biliyon a.q.

bu ara yasak olmasını isteyenler entry altına belirtsinler.
  • anayasal düzeni cebir yoluyla yıkma amacıyla silahlı terör örgütü kurmak ve yönetmek olabilir.
hesabın var mı? giriş yap