şükela:  tümü | bugün
  • gururdur. digerleri bakarken o takmis koluna gezdiriyordur. takmis koluna elin adamini inadina inadina...

mesela ben olsam herkes bakarken suratini iki elimin arasina alip sapur supur operim bir de. siz sadece bakin ibneler. camin arkasinda pisen doneri gorunce cama ekmek banan adamlar gibi hissedin.
  • senin ben o dar beynini sikeyim. allahın abazları gelmişler burda ahkam kesiyorlar. 31 çekmekten akılları gitmiş onun bunun giydiğine karışıyorlar. yemin ederim çok gereksiz bi ülkeyiz biz ya olmasakta olurmuş.
  • ortamda o şortu yerde görebilen tek erkek olmanın gururudur.
  • ortama göre degişir, şehirde muhafazakar bir yerde ya da her tür dallamanın dolaştığı ana merkezlerden birindeysem çok zorlar, hatta girmem oyle ortama. ama bir avrupa ülkesindeysem yada yazlıktaysam kim takar skine. kimse kimsenin umrunda değil nasılsa...
  • ------üstteki entry'lerden spoiler------

gururdur. digerleri bakarken o takmis koluna gezdiriyordur. takmis koluna elin adamini inadina inadina...

mesela ben olsam herkes bakarken suratini iki elimin arasina alip sapur supur operim bir de. siz sadece bakin ibneler. camin arkasinda pisen doneri gorunce cama ekmek banan adamlar gibi hissedin.

------üstteki entry'lerden spoiler------

benimki de gurur ve türevi duygulardır. herkesin iştahını kabartan bir kıza sahip olmak bir bakıma bir yarışmada kazanan olmak gibidir. burada kadın objeleştirilmiş gibi gelebilir fakat zaten erkek-kadın ilişkilerinde erkeğin sahip olma kadınınsa ait olma peşinde olduğunu hatırlatmak isterim.
  • 2014 türkiye'sinin ekşisözlük'ünde açılan bu başlık milletçe ne halde olduğumuzun göstergesi. açlık o kadar kanımıza işlemiş ki, kadın lafını duyar duymaz tahrik olan canlılar var bu ülkede. hatta bir hoca da kadına bakarken penisine dokunmadan boşalırsan oruç kaçmaz diyerek ülkede bu tür yaratıkların olduğunu da ifşa etmiştir. ben de erkeğim, benim de kız arkadaşım yanımda mini şortla dolaşıyor. neden böyle şeyler aklıma gelmiyor ya da mini şortlu bir kız geçerken içime acaip hisler doğmuyor? siz mi çok aç ve abazasınız yoksa ben mi ılığım kız arkadaşım olmasına rağmen?
  • tatil beldesindeyse baskın bir his yaşamaz. zaten saçmasapan yerlerde saçma kıyafetler giyen kızdan düzgün sevgili olmaz. adamın başını belaya sokar.
  • diğerleri sadece menüye bakar ama yemeği yiyen sensindir.