• haklı tespit.verdim şukunu kardeşim.
  • (bkz: yayalara yol vermek)

(bkz: gülüşmeler)

- yaya geçidinden geçmeye niyetlenen yayaya yol vermemek için gazı köklemek. yaya geçidinden sonra tekrar 10 km/sa hıza düşmek.
  • kullanmalarina yeteecek bolumu %100 kullandiklarina katiliyorum ama bu bolum de tum beynin binde biri gibi bir orandir.
  • bir kısmını ahlak için ayırmadıkları sürece bir işe yaramayacaktır.
  • küçük olduğu için tam kapasite çalışıyor
  • ülkenin refah seviyesinde yükselme olmamasının başlıca nedenlerinden biridir minibüscüler. yorum yapmıyorum kendileri hakkında. ama bir gün sözüm bu memlekette gececek bir seviyeye gelirsem korksunlar benden :)
  • robot olmalarıdır. bunun dışında bir çoğu antidepresan kullanmaktadır. kendi isimlerine değil tabi. en yaşta kalp hastalıkları,hemoroid,boyundan başlayan fıtık gibi hastalıkları ortaya çıkmaktadır. kepçe operatörleri daha zeki olabilir bu arada :)))
  • birçok fonksiyonu aynı anda yerine getirme kapasitesine sahip olmalarından mütevellit kesinlikle katıldığım önerme. bir örneği de aşağıdadır:

minibüsçü zekası
  • birçoğunun yola çıkarken sol aynaya bakmayı akıl edemeyen embesiller olduğu göz önüne alınırsa bunca işi zekayla değil alışkanlıkla yaptıkları sonucuna da ulaşabiliriz. taklit yoluyla öğrenme ve alışkanlık haline getirip kalıcı kılmaları ihtimali daha mantıklı geliyor.
hesabın var mı? giriş yap