şükela:  tümü | bugün
  • bir sözlük yazarı. hoş gelmiş efem.
  • über muhabbeti olan hayalperest sözlük yazarı. ayrıca kendisinin bilumum dünya ve evren hakkında normalden fazla bilgisi vardır. parayı eşek satarak kazanır, kazandığı parayı oyuna yatırır. nasıl oluyorsa oyundan tekrar eşek kazanıp o parayı yine oyunlara yatırır. kgb ile bağlantısı olduğundan şüpheliyim.
  • yazarmış.
    efendim şimdi şöyle ki, mesaj eklentisini çok sık kullanmam sözlüğün. ekleyeceğim önereceğim katacağım bir şey olur, ancak o şekilde.
    şahsıma gelen mesajlar da bu tarzda olur genelde.

ama bu güzel insan, her nedense bir entry mi alıntılayarak (bkz: sabah sıçmığı) diye mesaj atmış bana. canım kardeşim, beğenmedinse eksile, çek git. sözlük kurallarına aykırı ise ispiyonla.
    zamanın ötesi kalktı, egolarını tatmin etmek için yeşilden mi gelir oldular.

kendisinin nasıl acınacak bir hayata sahip olduğunu hatırlatıp, birkaç nacizane küfür eşliğinde yol verdim canımın içine...
  • kendisine mesaj yazmak isteyip yazamadığım yazar kişi. (o mesaj almak istemiyorum ayarını kapatması lazım)
  • şahsıma oldukça yardımı dokunan, steam ve battle.net delisi samimi yazar. bir gün sorularımla kendisini bunaltmama karşı ''yeteeer ulaayynn!'' şeklinde bir nida atacak diye çok korkuyorum sözlük.**
  • steam ve warband konusunda ufkumu genişleten, sabahtan akşama kadar beynini kemirdiğim anlayışlı insan.

son zamanlarda kendisine mesaj atmak için giriyorum ekşi'ye sadece.
  • steam canavarı.
  • sözlük ortalamalarının çok üstünde tatlı, her türlü steam derdinize derman, hatta keylerini bile paylaşan, sohbeti keyifli über yazar.
  • güzel muhabbeti olan, sağlam moba oynayan yazardır.
  • oyun oynamam gerektiğini tekrar hatırlatan arkadaş. biraz masraflı oluyor ama göze aldık o kadarını artık. moba oynamayı da öğretiyor. öğretmeden 2 partiye soktu ama olur o kadar. maç kondisyonu almış olduk.