şükela:  tümü | bugün
  • 1 haftadır kayıp olan 8 yaşındaki eylül yağlıkara'nın, bir elektrik direği dibine gömülü olarak cesedinin bulunması olayıdır.

allah belanızı versin ne diyeyim. şu koca dünyayı minicik bir bedene 8 sene yaşamayı çok gören insanlığın ta allah belasını versin.

kaynak

idam da çare değil bu canilere. ailesinin eline verilip linç ettirmeli böylelerini!
  • bu topraklarda baba olmak istememem için bir başka neden daha. kız çocuğum olacak, babasının prensesi olarak büyüyecek, kendisi dünyanın en değerli varlığı olacak, onun için gerekirse hayatla kavga edeceğim, insanlığa savaş açacağım ama biri onu benden acımasızca alacak. hem alanı hem kendimi mezara gömerim.
  • bu saatte canımı acıtan olaydır.
    8 yaşında olan kız çocuğunu öldürmek mi çözümünüzdü sizin? allah belanızı versin adi yaratıklar. siz insan değilsiniz, olamazsınız. siz hayvanlardan da aşağılık bir şeysiniz. size insan diyemem.
    yer yüzünde bulunan en ağır ceza ne ise onunla cezalandırılın diyeceğim ama o bile yeterli gelmiyor şu an ki ruh halime. sizi öldürmek size ödüldür. ölemeyin, sürüm sürüm sürünün.
  • öldüren kader kurbanı sayılır di mi sayın devlet büyüğüm. affedersiniz onu da siz yakında. zaten bakanlar kurulu çalışmaları falan çok yoğunsunuz şu sıralar... gitti yavrucak kurban olsun bu millet ona!
  • kendi eceliyle ölse bile inanılmaz üzüntü veren bir durum olurdu ama bir direğin dibinde gömülü bulunmasını aklım almıyor.

nasıl bu kadar orospu çocuğu çıkıyor bu memleketten. 8 yaşında bir çocuğu neden, nasıl öldürürsün.

allah ailesine sabır versin.
  • idam cezasi bu tarz adamlar icin ödül gibi, orta vadeye yayilmis taksit taksit iskence cezasi olacak ki bir nebze de olsa içimiz ferahlasın.

soylenecek söz yok sürün insallah,nasil kıyılır kucucuk çocuğa.
  • iç acıtan, kan donduran, insanlıktan tiksnime sebebi haber. bircana kıymak bu kadar kolay olmamalı.. o daha minicik bir çocuktu ya! hiç mi çocuk olmadınız, hiç mi insanlıktan nasibinizi almadınız, hiç mi vicdan kalmadı?
  • bat dünya bat!
  • hayır ya :’( leyla gibi eylül’ü de umutla bekliyordum inanmak istemiyorum:( nasıl kıydın be vicdansız... allah belanızı versin.
  • bari leyla nin sonu böyle olmasin. güzel eylül. bu dünyadaki kisa yaşaminda umarim cok mutlu anilarin olmustur ve cok aci cekmemissindir.

bir kiz cocuguna hamileyim ve dusundum bunlar basima gelse ne yapardm. icerde öldürtürüm dedim. aklimi oynatirjm dedm. benim yavrumun caninin karsiligi 10 yil mi 15 yil mi ? icerde nefes almaya devam mi edecek o canavar ? ben disarda evladimin kokusunda hasret kalmisken.

ailesine sabirlar diliyorum cok zor. insan aklini kaybeder.