• haydi bismillah, bilenler bilir, sözlük eymen'leri sever :)

(bkz: eymen bebek için yardım kampanyası)
  • desteklenmesi gereken kampanya, destekleyelim, gunumuz daha da guzel gecsin.
  • pazartesi gününe kadar gerekli paranın toplanıp sona ereceğini düşündüğüm kampanya. pazartesi olmadı salı oldu o da olumlu. pamuk eller cebe.
  • dilerim bir an önce sağlığına kavuşur bu güzel çocuk. hep gülmek nasip olsun.
  • fotoğraflara baktım, anne-oğulun sarmaş dolaş fotoğrafına içim eridi. benim miniğim de yüzümü seviyor ona sarıldığımda.
    eymen çok güzel bir çocuk, yaşaması ve annesine daha uzun yıllar sarılması gereken bir çocuk. durumu müsait kişilerin bu konuda gerekeni yapacağını düşünüyorum, ister maddi yardım olsun ister güzel dileklerle, güzel enerji ile olsun ^^
  • acilen desteklenmesi gereken kampanya. baslıgın sabah saatlerinde acılma sansı olsaydı, bugun bile bitirebilirdik. ama pazartesi de olsa ne ala.

40bin sözlük için bişey degil, bu sanırım 3.eymen'imiz olacak. hepsine acil şifalar.
  • yukarı yukarı
  • herkesin elinden geldiğince yardım etmesi gereken güzel kampanya. üç beş demeden yollayalım. biriktikçe bir şeye benzeyen rakamlar ortaya çıkacaktır.

haydi sözlük eymen bize emanet.
  • tatlı mı tatlı bir miniğe yapılması gereken yardımdır. up up
  • gereksiz onca harcama yaparken,hayati bir konuyu boş geçmeyelim lütfen.
hesabın var mı? giriş yap