şükela:  tümü | bugün
  • not : eymen'in ameliyatı başarılı geçmiş arkadaşlar,destekleriniz ve dualarınız için tekrar tesekkurler.

arkadaşlar, kampanyamız başarıyla tamamlanmıştır. destek veren herkese teşekkür ediyorum. bundan sonraki süreçle ilgili lütfen dualarınızı da esirgemeyin. süreçle ilgili sizi bilgilendiriyor olacağım. karışıklığı önlemek adına yardım hesabı bilgilerini kaldırıyorum. süreç hakkında doğrudan haber almak isteyenler aşağıda telefonu yer alan eymen'in dayısı tayfun turgut'la gorusebilirler. sağolun,varolun.

be like water adlı yazarın derlediği,sözlükte duyurusu yapılan diğer yardım kampanyalarına şurdan ulaşabilirsiniz : (bkz: #68354363)

bilgi karışıklığı yaşanmaması için zorunlu edit : arkadaşlar, bu haberde adı geçen eymen bebek, bu kampanyada geçen eymen değildir. maalesef vefat eden eymen bebeklik çağında spinal musküler atrofi hastalığından vefat etmiş sakarya'lı bir ailenin bebeğidir. bebegimize allah'tan rahmet,ailesine sabırlar diliyorum.

süreç hakkında bilgi almak isteyenler için eymen'in dayısı tayfun turgut'un telefonu : 05549024730 - 05314712279

eymen'in fotoğrafları :
    1
    2
    3
    4
  • eft saatini geçtiği için kendime hatırlatma ve up amacıyla entry giriyorum ki yarın eft yapmayı unutmayayım.

2 yılda 5 ameliyat! bu kadar minik bir bedene bu kadar işkence! bu eziyeti hak edecek bu kadar insan varken neden en masumlar acı çekiyor?

umarım gereken meblağ toplanır. geçenlerde 300 bin dolar toplanmıştı başka bir minik için, 40 bin tl nedir ki? hadi eller cebe!

ayrıca not: başlık yanlış açıldı diye ikinci kere başlık açmak yerine: "taşı" butonu kullanılsa keşke(!)

edit: eft yapıldı.
  • en kısa zaman içerisinde toplanacağına inancım tam, sözlük bu işi halleder.
  • farkındalık oluşması gereken kampanya.
  • olurda osman müdürümü de görünce bursa anılarımı canlandıran kampanya, eymen'e selamımızı da yolladık açıklamada, inş tez zamanda para toplanır da artık iyileşir.

allah yardımcısı olsun.
  • kardeşimizin bir an önce sağlığına kavuşması dileklerimle. az çok birşeyler toplayalım arkadaşlar.
  • desteklenmesi gereken kampanya.

az bir şey yolladık bakalım, umarım bir parça da olsa faydası dokunur. şu yaşımda iki yılda ben beş operasyon geçirsem kesin öteki tarafı boylamıştım. çok geçmiş olsun, acil şifalar.
  • (bkz: up)

desteklenmesi gereken kampanya.

sağlığına kavuşasın eymen'im...
  • uptullah!!!