şükela:  tümü | bugün
  • hatice üç yaşında bir lenf kanseri hastası. ailesi azeri olduğu için sigorta masraflarını karşılamıyormuş. şu an hacettepe hastanesi onkoloji bölümü ikinci katta yatıyormuş ve hastane masrafları için 15.000 dolar isteniyormuş. link bir facebook sayfasında gördüm. henüz yardım hesabı açılamamış ama izin işlemleriyle uğraşıyormuş aile. şu an elden yardım yapılabiliyormuş. ankara'da olan arkadaşlar bir el atsa.
    bu da haberi link
    bu da hatice'nin babası macid caferov'un telefon numarası90 534 080 28 31 yardım etmek isteyenler bu numarayı arayabilirmiş. yarısı karşılanmış 15000 doların fakat yarısı eksikmiş.
  • allah'ım sen bu çocukları koru, hiçbirini yanına alma ne olur diye dua ettiğim, daha gülce için sevinemeden hatice için üzüldüğüm ama tutara bakacak olursak çok daha kısa sürede halledebileceğimiz, izinli onaylı yardım hesabı açıldığı takdirde elimden geleni de yapacağım kampanya.
  • yardım hesabı açıldığı an - izinli mizinli oluyo acayip havali bişiy - dibinde bitecegimiz kampanya.

bir de su dolar olarak degil de tl uzerinden toplanir sanirim.
  • valilik izin belgesi de gelmiş mis gibi. (bkz: #52745827)

(bkz: up)
  • yeri mi emin değilim ama bir ara tekrardan şu ilaç ve kanser tedavisi fiyatları ile ilgili de bir şeyler yapılmalı, belki minik kar topu çığa dönüş belli olmaz. o zamana kadar buralardayız hanımlar beyler.

• akan suların durduğu gene başka bir masum kalp için ve üstelik valilik onaylı bir çağrı -yardım duygusu vicdanidir ama kimileri için resmi prosedüre endeksli olması önem arzediyor, iç ferahlatıyor- up.

bu yürek gözlü mavişimiz sokakta da oynasın arkadaşlarıyla doya doya. yanacıklarından öp annesi benim için. güzellik.
  • en kisa zamanda destekleyecegim kampanya.
    sigorta isleri falan nasil isliyor bilmiyorum ama yabanci da olsa türkiye'de yasayan birinin saglik hizmetlerinden yararlanamamasi çok kötü.

(bkz: gece up'u)
  • yeni kıyafetler giyip şeker topladığımız zamanlar bitti biteli, bayram sadece tatil artık bizler için. küçücük yaşında farkında olmadan boyundan büyük sorunlarla uğraşan hatice'ninse daha toplayacağı çok şeker, alacağı çok harçlık var. devlet, sigorta, sağlık sistemi falan önceliği insan olan işler değil malesef. he bu konulara el atılır da kapsamlı bir çözüm elde edilirse ne ala ama o zamana kadar hadi bakalım abileri, ablaları; pamuk eller cebe!
  • facebook sayfasinda 10 temmuz ' da 25000 lira toplandigi yaziyor. dörtte biri, ne güzel. bu kadar kisa zamanda üstelik.

aile ile irtibatta olan kisilerin baslikta ara ara toplanan miktari bildirmesi güzel olur, heyecanli oluyor öyle *
  • şube kodu : 682
    şube adı: 682-dışkapı ankara/gdiş
    iban : tr 380001000682429215265003
    hesap no : 42921526 5003 / ziraat bankası
    hesap adı : aida ganbarova ( yardım komisyonu üyesi )