şükela:  tümü | bugün
  • arkadaşlar merhaba,

daha önce yardımlarınızla fizik tedaviye başlattığınız serebral pals ve epilepsi hastası ilayda için yeni bir durum sözkonusu.

ilgili entry: (bkz: minik ilayda'ya yardım kampanyası)

öncelikle şunu belirteyim aileden gelen herhangi bir yardım talebi olmadı şahsıma. tamamen tesadüfi şekilde annenin instagramda sattığı el yapımı ürünleri gördüm. ve anneyle konuşma ihtiyacı hissettim.

anne instagramda el yapımı ürünler satıyor. ilayda'ya ayakta durabilmesi için bir oturma sehpası gerekiyor çünkü.

bir oğulları da var. cengiz. 4 yaşında. kalp hastası. yeşil kartlılar.
    hayat hepimize adil davranmıyor ama paylaştıkça her şey daha bir çözülebilir geliyor insana.

bilmiyorum, ben sizlerle paylaşmak istedim. anneyle görüştüm. harika bir kadın. böyle güçlü kadınlar insana yaşama şevki veriyor. 2 evladı için hayata sımsıkı tutunmuş ve minik ilayda'ya gerekli olan oturma sehpasını alabilmek için canla başla mücadele veriyor.

annenin el yapımı ürünler sattığı instagram sayfası: instagram.com/melis_ilaydam

bu ilayda için gerekli olan oturma sehpası ...

ve bu da ilayda'nın hastalığına ilişkin rapor ...

yardım etmek için ilayda'nın annesi merve hanım'ın instagram hesabını takip edebilir, belki ürün satın alabilir ve bu sayfayı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

aynı şekilde, sosyal medyayı (özellikle twitter) kullanıp bu durumdan insanları haberdar edebilirsiniz.

aileye büyük küçük hiç farketmez, maddi yardım yapmak isterseniz de bilgiler şunlar;

ıban no: tr11 0001 0004 5873 6714 695001 ziraat bankası ilayda ilhantekin

hadi ilayda'ya tüm iyi dileklerimizi gönderelim. hayatta her şey insanlar için.

soru soracak arkadaşların yeşillendirmesi yeterli. anne ile irtibattayım.

edit: entry'den fiyat bilgisini sildim zira cihazın farklı fiyatlarda da temini mevcutmuş. yazar fizyoterapist arkadaşıma teşekkürler.
    edit2: hayırsever bir vatandaş tüm ücreti üstlenmiş neredeyse. 2bin tl kalmış yalnızca. bilgilerinize.
  • https://www.instagram.com/melis_ilaydam/

ister bağışla, ister adresten alınacak ürünlerle destek olunması gereken kampanya.
  • en azından satılan ürünlerden alınarak destek olunması gereken kampanya. hem maddi olarak destek olmuş olursunuz, hem de böyle bir olaya vesile olduğunuz için, aldığınız şeyi gördüğünüzde manevi olarak da iyi bir şeyler yapmış olmanın verdiği iç huzuru yaşamış olursunuz.
  • en azından sözlük yazarları tarafından gündeme sokulup daha çok kişinin görmesi gereken kampanya.

up'lamak güzeldir.
  • stoya'nın istanbul'da olması kadar ilgi çekmemiş olan kampanya.
  • umarım faydalı olur dediğim kampanya. twitter da ünlü isimlere paylaşmalarını rica etmek bile baya artı sağlayabilir. bir miniğin hayatı güzelleşecek sonuçta.
  • küçük bir miktarla katkıda bulunduğum kampanya. yukarıda dursun.
  • neden yeterli ilgiyi görmediğini anlayamadığım kampanyalardan biri daha. lütfen olabildiğince destek olmaya çalışalım.
  • ilayda ve ailesi mutlaka desteklenmeli.
  • desteklenmesi gereken kampanya.
    başlık sahibine ilgilendiği ve bilgi verdiği için ayrıca teşekkürler.

(bkz: hadi elller uplamaya)